Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak úgy hazaküldhetnek?...

Csak úgy hazaküldhetnek? Munkaügyben jártasaktól kérnék segítséget.

Figyelt kérdés

Mentem munkába és hazaküldtek....

Ez most pont gáz nekem...

2 gyerekes családanya vagyok 24-48ba járok dolgozni.

Minimál bér..Zrt...határozatlan munka szerződés...

Minden indok nélkül..eddíg flottul ment minden 1 év alatt mióta ottvagyok 1szer késtem 10percet..munkámmal megelégedtek..minden ok volt (vagyonőr recepciós foglalkozás)sokszor kihúztam őket a szarból épp úgy a céget mint a kollégákat...azt rebesgetik létszámleépítés lesz..mert nem igen van pénz a bérek kifizetésére...tehát bementem hazaküldtek kérdeztek kirúgnak e vagymi van mert akkor keresek másik állást...nem azt mondták 10én menjek..akkor lenne a köv munkanapom....

Nem tudom ilyenkor mit tegyek...mert

itt a 2 gyermekem...

karácsony elött vagyunk...

párom is minimálbéres....

a kiadásokat fizetni kell ill van egy autó törlesztés 70ezer már nem sok van belőle..de most akartunk hitelt felvenni amiből autót kifizetjük ill mivel nagyon vizes a lakás és penészedni kezdtünk elég rendesen tönkrementek a bútorok...szóval rendbe kell hozatni ill a bútorokat kidobni és venni mert káros a penészes bútor belélegzése a gyerekeknek is főként nekik....

Szóval nem tudom mit tegyek mert kereshetek másik munkát egyből munkába is tudnék állni...de nem tudom tehetem e...mert 1 hó a felmondási idő és ha kérik a 2 hetet töltsem le amivel ők rendelkeznek már gáz is..és ha kérik a 2 hetet és mindíg hazaküldenek...ill a hitel felvételnél gáz ha máshol próbaidőn vagyok vagy a szerződésem nem folyamatos átlépéssel van...

Mit tehetek én??

Kérdeznék egy munkaügyist hátha tud segíteni itt....

Azzal nem tudok élni hogy hazaküldtek és a napom nem fizetik??

ez nekem -10ezer ft....

Perelhetek??munkaügyi bíróság??

és ha 10én újra eljátszák??

Segítséget kérnék!!


2011. nov. 7. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak közeledik az év vége, és most adják ki a bent maradt szabadságokat. Nálunk mindenkit hazaküldenek majd az év utolsó két hetére. Persze fizetés arra is van, fizetett szabadság.
2011. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nálunk kiírták és kifizetik a szabikat...

Azóta hívtak hogy a mai napom nem fizetik,de én maradtam szerencsére és másik 2 embert viszont elküldtek,és azok maradtak ma bent hosszúba hogy legyen pénzük kirúgás elött:-(

Azért köszi

2011. nov. 7. 15:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!