Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állások a Bershkában és Pull...

Állások a Bershkában és Pull an Bear-ban!? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Olyan kérdésem lenne, hogy van e olyan köztetek aki esetleg ezekben az üzletekben dolgozik,illetve volt e már ilyen állásinterjún?Én szerdán megyek, és nagyon szeretném ha sikerülne ez a meló(eladó,pénztáros)és a segítségeteket szeretném kérni, hogy milyen kérdésekkel "bombáznak" az interjúztatók?Illetve,hogy mik azok a válaszok amikkel egy ilyen interjún jó pontot lehet szerezni?:)Köszi a válaszokat!
2011. okt. 24. 16:27
 1/5 anonim válasza:

sajnos későn láttam a kérdésedet...

h sikerült megkaptad? és milyen volt? :)

2011. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jól sikerült az interjú...de sajna még nem értesítettek.. akkor azt mondták 1-2 hét..már lassan 3 hete,de írtam nekik..elv még nem zárult le a kiválasztás...hát nem tudom..azért még várom a mailt:)
2011. nov. 14. 17:49
 3/5 anonim válasza:
Na akkor még nincs veszve semmi :) de azért jo sokat rágodnak rajta... majd írd meg h mi volt, ha lesz fejlemény :) mert kiváncsi vagyok. :)
2011. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát nem sikerült sajna:/:)
2012. jan. 3. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült találni valamit?
2013. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!