Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezt hol tudnám megmérni?

Ezt hol tudnám megmérni?

Figyelt kérdés
Egy álláshirdetésnél a gépírás feltétel, megszabott leütés/perc sebességgel. Tudok gépírni, de soha nem mértem le, hogy percenként hány leütéssel. Létezik olyan program, amivel ezt megtehetném?
2011. okt. 19. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2011. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. okt. 19. 09:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Szuper, az elvárás 170 leütés/perc, magamnak 330-at mértem. :)
2011. okt. 19. 09:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor bőven beleférsz a keretbe. :) Sok sikert!
2011. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm a linkelőnek a linket, a kérdezőnek meg hogy kiírta a kérdést. Nagyon jó!

Én miközben írtam figyeltem a mutatót is, volt hogy 380-at mutatott. De az össz. eredmény nagyon katasztrófa lett. Nagyon kicsi a kezem, és nagyon rövidek az ujjaim. A felső sorhoz és az Ö,Ü,Ó,Ő,Ú,Ű billentyűkhöz néznek kell a klaviatúrát, különben siralmasa mellé ütök.

De találtam másikat, hátha érdekel:

[link]

2011. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem erre ez az eredmény jött ki:


You reached 386 points, so you achieved position 342 of 5905 on the ranking list



You type 484 characters per minute

You have 90 correct words and

you have 0 wrong words


Ezzel 342. vagyok. Kíváncsi lennék az elsőre. :)

2011. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!