Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám megmérni a...

Hogyan tudnám megmérni a kislányom lázát ordítás, leteperés nélkül?

Figyelt kérdés

Popsi: már nagy hozzá 15 hónapos, tekergőzik, üvölt

Hónalj: kapálózik, üvölt

Fül: rázza a fejét, üvölt

Halánték: dettó

Cumis: kiköpi és még rá is tipor üvöltve


Teljesen kész vagyok :(

Egyszerűen képtelenség. Már a nemtomhányadik hőmérőt vesszük a legkülönbözőbb típusokat és kinézetűeket, de amint hozzáérek vele mérés céljából rögtön menekülőre fogja és üvölt mint akit nyúznak.

Pedig előtte mindegyikkel megismertetem, "játszunk" vele, magamnak is mérem, hogy mutassam nem fáj. Hiába...


Lázgörcsre hajlamos, 4 napja kapta a 15 hós oltást.


2010. szept. 11. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg akkor mérni mikor alszik.
2010. szept. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fejre ragasztható hőmèrő, kb egy pillanatra rakod oda és kb mutatja a hőt. Arra elèg, hogy eldöntsd, kell e làzcsillapitó vagy sem. Én cebion cseppet vettem, ahhoz adták ingyen.
2010. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aludni csak éjjel alszik a hőmérők 90%-a nem látszik csak ha lámpát oltok, amire szintén felébred. De is nappal kell mérnem.


Már van illetve volt olyan mérőnk is. Színeződött...legalábbis arra az 5 másodpercre amíg rájött, hogy van ott valami és letépte...azóta is találok itt-ott darabkát

2010. szept. 11. 19:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, mert mi sem szerettük volna kínozni a kisfiainkat. A kisebbik kisfiunk imádja ha mérem a lázát, még ha nincs akkor is, mert csipog, világít :) 6 hónapos.


És ha kitalálnál Neki valami mesét a lázmérőről? Lehet hogy furán hangzik, de talán beválhat. Vagy esetleg magadnak is megméred, úgy hogy lássa.

2010. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A link lemaradt.


[link]

2010. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húha, amit az előttem szóló küldött link, az nagyon szupi hőmérő és nagyon gyors, 2 mp-re biztos bele tudod csempészni a fülébe vagy a homlokára. Szerintem ez beválna Nektek!
2010. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szerettettem meg vele, hogy oda adtam neki a fülhőmérőt, játszott vele mutattam neki hogy kell mérni, csinálta nekem majd magának, most már meg tudom neki mérni.
2010. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én segíteni nem tudok, de a linkelt hőmérőről nincs jó véleményem.

A kórházban mérték ilyennel a babáknak és nekünk frissen szült anyukáknak is. 36nál sosem mutatott többet, mire a nővérke közölte, hogy ha láz van, akkor úgyis feljebb megy...

2010. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A linkelős vagyok.


A nagyobbik kisfiam pár hete nagyon rosszul lett. Napszúrást kapott, ezzel együtt láza is volt. Rendesen mérte a 39-et. Szóval nekünk bevált a lázmérő.

2010. szept. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!