Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkához mennyire komoly...

Diákmunkához mennyire komoly egész alakos kép szükséges? (pl hostess)?

Figyelt kérdés
Egyszer ezért csúsztam el egy munkáról, csak az önéletrajzhoz épp nem tudtam milyen egész alakos fotót csatoljak....portfólió szerűt várnak el, vagy a lényeg csak,hogy lássák kinézek valahogy?
2011. szept. 30. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az a lényeg, hogy azt lássák, hogy nem vagy egy bányarém. (Hostess munkához nem azokat szokták alkalmazni.)
2011. szept. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam, hogy csak ez a lényeg, köszönöm a választ :)
2011. okt. 1. 08:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy valamire való HR-es először az önéletrajz , illetve a csatolt arckép alapján dönt. Ha első körben megfelelő, akkor interjúra hívnak, és ott minden kiderül. Ha valaki egészalakos képet kér az már gyanús. Egy izléses portfólió közel százezer Ft ( alsó hangon ), szerintem evidens hogy nem egy ilyet csatolsz hozzá. Nem kell rögtön mindenféle képet csatolgatni..elég picit gondolkozni:) ( ha arc alapján van kisugárzásod akkor úgyis behívnak, ha nincs, akkor 3 kg szilikonnal sem lesz jobb )
2011. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!