Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi lehet ennek a kellemetlen...

Mi lehet ennek a kellemetlen munkahelyi szitunak megoldása?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h a munkahelyemen egy megbecsült középvezető vagyok. Az elmúlt 3 évben eddig 2 olyan személy dolgozott akiknek mellettem/helyettem, akik több fizetést kaptak. Az egyiket a helyettesítésemre vették fel, br. 100E Ft-tal magasabb fizetéssel (majd kirúgták, mert elég gáz volt), ezután beosztottam kapott 20E Ft-tal többet. (Állítólag pályázati pénzből fizették. Viszont a teljesítménye 0 volt, így végül őt is kirúgták.) Most ismét jött egy új (beosztottam), akinek magasabb a fizetése. Mit tegyek, hogy észhez térjenek? 10 éve remekül végzem a munkámat, és mégis ezt teszik velem. (Ők is elismerik, h "jó fogás" voltam.)Mit javasoltok, mit tegyek? Nem szívesen váltanék munkahelyet, mert a környéken nincs túl nagy kereslet a szakmámban, költözni meg (egyelőre)nem szeretnék.
2011. szept. 7. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
kértél már fizetésemelést? mellesleg milyen munkahely az olyan, ahol mindenki tisztában van a kollégák fizetésével??? :-o
2011. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Az nem lehet, hogy a beosztottaidnak magasabb végzettsége/nyelvtudása volt, mint neked?

Egyébként meg tedd szóvá, ennyit tehetsz. Mondd el, hogy megalázó szituba kényszerítenek, mikor a beosztottad többet keres, mint te.

Vagy másik alternatíva, hogy próbálod pokollá tenni az életét :P

Persze ekkor nekik is alternatíva, hogy lecserélnek téged vele.

2011. szept. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. nem, nem magsabb a végzettséeg (ugyanaz),sőt én régebb óta dolgozom a szakmában. Pokollá nem tenném az életét, ez eszembe sem jutott :)

Fizetésemelést nem nagyon fognak adni, az a gyanúm....

2011. szept. 7. 20:12
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
"Fizetésemelést nem nagyon fognak adni, az a gyanúm...." ha meg sem próbálod, akkor biztos nem
2011. szept. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jogos :D
2011. szept. 7. 21:52
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Lopkodj ki mindent XD és add el vaterán! :D
2011. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi fizetésért is dolgozol rendesen és nem keresel másik állást, akkor pont annyi fizetést kapsz amennyit érdemelsz.


Kérj fizetésemelést, ha úgy érzed, hogy többre vagy hivatott.

2011. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!