Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkaközvetítők vannak,...

Milyen munkaközvetítők vannak, amiken keresztül ki lehet jutni külföldre?

Figyelt kérdés
Van szakmám,egy kis alap nyelv,és valamennyi kezdő tőke,de a kijutáshoz segítség kéne. Milyen MEGBÍZHATÓ munkaközvetítők vannak? Tapasztalatokat is várok!
2011. szept. 2. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

SOha nem mennék közvetítőn keresztűl. Drága és a fene tudjamilyen munkát adnak.

Ott vannak az álláshirdetési oldalak, keress és jelentkezz. Ha megfelelsz felvesznek és akkor rendes bért is kapsz.

2011. szept. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a megbízható munkaközvetítő nem kér pénzt!!!! illegális, ugyanis. nekem is munkaközvetítő mondta...ilyennek kell kimenni.
2011. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj! Ha a kezdőtőke és legalább erős alap nyelv megvan, akkor te is tudod magad intézni, nem kell hozzá közvetítő!
2011. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jóindulatú tanácsokat,de nem merek egyedül belevágni. fogalmam sincs miket és hol kel intézni.Nekem segítség kéne,ezért is kérdeztem van e megbízható munkaközvetítő...
2011. szept. 3. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

én egy Christopher Martin Recruitment nevű szervezettel jöttem ki, de úgy tudom, már nem léteznek. ők mondták, hogy illegális pénzt kérni..

esetleg: www.munkaangliában.hu

most több nem jut az eszembe, de azt tudom, hogy vannak,és a megbízhatóság egyik szempontja, hogy nem kér pénzt a közvetítésért.

2011. szept. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ajánlottak tegnap 2-t,csak a szállásra,repjegyre kér pénzt,illetve ha kell az önéletrajz fordításáért.Gondolom megbízhatóak,mert tényleg semmi másra nem kell pénz fizetnem nekik.
2011. szept. 3. 14:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az enyémek fizették a repülőjegyet, és a szállásra se kellett előleg. utána persze, hogy vonták a fizetésből, ingyen azért nem lakhatsz. illetve, vannak olyan munkahelyek, szállodákban általában, ahol jár, vagy járhat szállás és kaja is. de igen, az jó, ha nem kell fizetni, mert az bizony törvénytelen.

a fordításért meg persze, hogy kell, az nem közvetítés, nem az ő hatáskörük, hanem a fordítóé.

2011. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!