Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok már Greenpeace-es...

Voltatok már Greenpeace-es toborzói állásinterjún? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
Leginkább az érdekelne, hogy mennyire kellene kiöltözni, de bármi más hasznos tanácsot is meghallgatok. :)
2011. aug. 17. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Menjél láncokban és bilincsben, és hangsúlyozd ki, hogy na, akkor ezzel bármelyik fához odakötözhetnek.
2011. aug. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia! Én voltam már, és föl is vettek.:) Kiöltözni nem kell, de ha felkészülsz a Greenpeace honlapján található infókból,az hasznodra lesz. És készülj föl mindenféle tesztkérdésre, amivel a rátermettségedet vizsgálják.
2011. aug. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mindkét választ köszönöm szépen!

A másodikat azért mert sokat segített.

Az elsőt azért mert jót röhögtem. XD

2011. aug. 19. 12:33
 4/5 anonim válasza:
68%

A Greenpeace magyar szervezete vészesen korrupt. Teljesen mindegy, mit teszel, mint beszélsz az interjún, lényeg az, hogy legyél haver. :-)

Ennyi az egész.

Magyarország kicsiben.

A Greenpeace nem becsületes szervezet, ki tudja, mire költik a pénzedet, amit kicsalnak belőled pozitív szándékokra hivatkozva?

Vigyázzatok a Greenpeace-szel!

2012. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Te barátom mégis milyen világban élsz?:_) Kicsalják a pénzt? Nem tudod hová megy? Jó barát, ha a GP valahol Magyarországon belül megmozdul, vagy ha határokon kívülre mennek az aktivistáik azt szerinted miből és, hogyan? A GP független szervezet, csak a magánszemélyeknek köszönheti, hogy képes MO-n belül is már látványosan fellépni. Erre megy el a támogatás.
2012. júl. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!