Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajón szeretnék dolgozni, és...

Hajón szeretnék dolgozni, és oda kérnek érettségit?

Figyelt kérdés
Nagyon értékelném ha valaki megmondaná, mondjuk aki már dolgozott hajón. Előre köszi!
2011. aug. 8. 21:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én úgy olvastam hogy csak gyakorlat kell és jó angol nyelvtudás, de semmien érettségit nem említ. mért?
2011. aug. 12. 21:24
 12/16 anonim ***** válasza:

21:24

azért, mert az általad említett munkák elvégzésében semmiLYen hátrányt nem jelent a rossz helyesírásod, sem az, ha nem tudod, mikor volt a mohácsi vész, vagy ha nem tudod kiszámolni a csonkagúla felszínét. Az adott munkák elvégzéséhez az általad említett angol nyelvtudásra, illetve gyakorlatra van szükség, meg olyan képességekre, amelyeket nem lehet az érettségin mérni.

2011. aug. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jézusom egy nyanvadt választ kérek igen vagy nem??
2011. aug. 17. 17:26
 14/16 anonim ***** válasza:

tegnap 17:26

Nem. Lehet nyamvadt is a "nem", de ezt a választ már többször többektől megkaptad, és te magad is leírtad.


Kérlek, ne jézusozz. 08-12 21:24-ben azt kérdezted, hogy "miért?" Erre nem lehetett igennel vagy nemmel válaszolni.

2011. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
jó jó értem (oktassatok ki),tudjátok azér írtam ki mert nagyon fontos és nem azért mert szórakozni akarok, pedig vannak olyanok akik csak azért írkálnak ki. na de mindegy,akkor szerinted nem.
2011. aug. 19. 17:05
 16/16 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy jószándékú és segítőkész válaszokat kaptál másoktól is meg tőlem is a kérdéseidre (az összersre, amit feltettél). A szándékom mindenkép az volt. Sajnálom, hogy kioktatásnak érzékelted. Ha ennél precízebb információra van szükséged, a legjobb amit tehetsz, ha elkezdesz keresni hajózással foglalkozó cégeket, és felhívod őket, hogy keresnek-e munkatársat, illetve mit várnak el a jelentkezőktől. Ha normálisan beszélsz velük, normális válaszokat fognak adni. Sok sikert az állásvadászathoz!
2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!