Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos értékesítő, vagy...

Telefonos értékesítő, vagy tájékoztató?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, amelyről ezt írták:


"XY cég keres XY helyen lévő irodájába jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett, fiatalos, ambiciózus munkatársakat. Kezdetben részmunkaidős telefonos tájékoztató munkára, később 6 órás csapatvezetői pozícióra is van előrelépési lehetőség."


Nagyon megörültem, ezért jelentkeztem és holnapra rendeltek be, interjúra. Azonban ma azt mondta nekem valaki, hogy ez biztos értékesítés lesz és az adott cég szolgáltatását (ami oktatási terület) kell majd rábeszélni mindenkire, telefonon. Tényleg erről van szó? Én úgy képzeltem, hogy a bejövő hívásokat kell fogadni és tájékoztatást adni az intézményről.

Ti mit gondoltok?


2011. aug. 4. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem értékesítés lesz! :)
2011. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt miből lehet tudni?

(te tudsz valamit, amit én nem:))

2011. aug. 4. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is értékesítés lesz.Ez ilyen beetető szöveg,hogy tájékoztató...úgy jobban hangzik.
2011. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!