Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Humánügyes illetve a logisztik...

Humánügyes illetve a logisztikusok mennyit keresnek és melyikre van több kereslet?

Figyelt kérdés
Most megyek fősulira és nem tudom milyen szakot válasszak.Mert tudom hogy sok humánügyest keresnek, de ha jól tudom ők kevesebbet keresnek mint a logisztikusok.Viszont van egy ismerősöm aki hamar szerzett logisztikusi állást én viszont a netevn csak külföldi állásokat láttam, itt nálunk szinte egy logisztikai ügyintézői állást sem láttam.Pedig érdekel ez a dolgo, bár lányként nem tudom hova tudnék elhelyezkedni ha ezt a szakot választanám
2011. aug. 3. 12:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!