Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdőként honnan szedjek...

Kezdőként honnan szedjek megfelelő bérigényt?

Figyelt kérdés

Van egy nagy problémám és segítségre lenne szükségem. Frissen OKJ-zott fiatalként keresem a munkákat ami így se egyszerű de továbbnehezíti egy apró dolog a dolgot, mégpedig hogy sok helyen kérnek "bérigény megjelölést".

Ha sose dolgoztam így normálisan, egy adott területem, honnan tudnám, mi a megfelelő bérezés számomra, amit igényelhetnék? Kicsit "rasszista" dolognak tartom, mert így kiszűrhetik azt aki esetleg többre értékeli a munkáját :)

Nem tudtok valami oldalt, ahol nagyjából tájékozódni lehetne, hogy az adott munkaterületeken mennyit keresnek az emberek? Mert így kb fogalmam sincs, mit kéne írnom.

Plussz, ezt a bérigényt hova kell írni? önéletrajz vége? motivációs levél? vagy csak az emailbe amikor jelentkezem? Köszönöm annak aki segít.


2011. júl. 20. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Humoros volt, értékelem :D (Egyébk ilyet hog/hol lehet alkotni?? :D)


Én arra gondoltam, van-e valami táblázat az általános bérezésekről, vagy van-e valami oldal, ami alapján kitalálhatom, mennyit érhet egy adott posztra egy pályakezdő munkája. Értem hogy versenyeztetni akarnak árügyben...de honnan tudjam hogy mennyi az annyi,ha most kezdem a nagybetűs életet. Valamint hova illik ezt írni,ha külön kérik?

2011. júl. 20. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

nem humornak szántam:)


ha végigvártad a linken amíg beíródik a "bérigény" szó akkor utána ugye kiad csomó találatot a kifejezésre..


azért érdemes keresgetni a találatok közt, mert itt az oldalon vagy kapsz választ vagy nem, pl fél nap múlva egyet, vagy egyet se..


viszont neten rákeresve 1000féle ötletet kaphatsz azonnal!!

várakozás nélkül!


szóval nem poén volt...

2011. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

(itt regelni kell)



www.fizetesek.hu

2011. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ja bocs az előbbi 1. helyett mást akartam linkelni

pill mindjárt megkeresem

2011. júl. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na ezt akartam az előbb:

[link]



meg ezt:

[link]

(szakmacsoportonként kereshetsz az átlagfizetésekre)

2011. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így menni fog. :)
2011. júl. 20. 11:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó kérdéseidre reagálnék:

kötelező szabály nincs, hogy hova kell írni.

Én a végére írnám, hogy legalább olvassák el az életrajzodat és ne dobják a 3. sornál a kukába, ha nem tetszik nekik a bérigényed.

És csak akkor írnám bele, ha kérik ennek a megjelölését, amúgy nem. Az interjúnál úgyis megkérdezik, de akkor már van esélyed jó benyomást kelteni.

2011. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!