Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez valódi állásajánlat lenne?...

Ez valódi állásajánlat lenne? Nekem kicsit fura.

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap elküldtem ide az önéletrajzom és ma reggel jött ez a válasz e-mailen.


Kedves Hölgyem!


Önéletrajzát megkaptam. Egy állástájékoztató keretén belül várom Önt irodánkba.

Időpont: 2011. július 14-én csütörtökön 13 órakor, vagy ha ez az időpont nem felel meg akkor 15-én pénteken 13 órakor várom Önt!

Helyszín: Budapest, 13. kerület Váci út 187.

A portán kérem engem keressen. Kérem hozza magával kinyomtatott önéletrajzát is.


Én még ilyennel nem találkoztam.Eddig mindig telefonon kerestek meg és egyeztettünk időpontot stb.Ilyen még nem volt h e-mailen adtak időpontot.

Mi a véleményetek?


2011. júl. 14. 08:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Váci út 187 a Zepter. Gerinctelen ügynökmunkára akarnak rávenni.
2011. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem is értelek titeket, hogy miért az expressz oldalon keresel munkát? Amikor van számos más konkrét álláskereső portál. Erre ti a legszemetebb oldalon keresgéltek, és csodálkoztok hogy ügynök munkával keresnek meg
2011. júl. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor jól sejtettem h kamu.:( De miért hirdetik manager asszisztensnek?Bár gondolom így többen jelentkeznek.

Szóval akkor ügynöki munkára akarnak rávenni?

2011. júl. 14. 08:32
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért nem nézel utána a cégnek? Főleg ha asszisztensi pozícióra jelentkezel, ahol az ilyesminek zsigerből kéne jönnie. Rákeresel a címre és már látod is, mivel állsz szemben.

A másik, hogy manapság nincs olyan cég, ahol egy érettségivel és semmi plusz tudással felvesznek asszisztenst. Ez utópia.

A harmadik, hogy normális cégnél nem gmailes címmel leveleznek ugyebár...

2011. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
melyek azok az oldalak, ahol normális munkáltatók hirdetnek?
2011. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Találtam már olyan hirdetést is h az e-mail cím amire várták az önéletrajzokat erzsike1234@mitttomén.hu volt.Szánalmas.


Azért keresek expresszen is mert nagyon kell a meló és több helyről keresek.

2011. júl. 14. 08:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a profesion.hu egész jó.
2011. júl. 14. 08:48
 8/9 anonim ***** válasza:
workania a legszimpibb nekem
2011. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a profession-ön is találkoztam már ezzel a hirdetéssel. Illetve a hirdetésből még nem derül ki semmi, teljesen jónak tűnt, vmi adminisztrációs dolog, az emailcím se gmailes volt. Jelentkeztem, aztán én is megkaptam ugyanezt az emailt. De ez már önmagában egy vicc, írnak az emailt, hogy menj ekkor, vagy ha nem jó, akkor akkor...
2011. júl. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!