Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek van lehetőség...

Szerintetek van lehetőség Spar hálózaton belül áthelyezést kérni?

Figyelt kérdés
Sajnos a mostani főnökömmel nem tudok kijönni.6 éve vagyok a Sparnál.
2011. júl. 12. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérni biztos lehet... legfeljebb nemet mondanak. Az áthelyezéshez szükséges hogy a másikban legyen üres hely, vagy legyen olyan ember aki hajlandó a te helyedre menni. De én arra nem hivatkoznék, hogy nem tudok a főnökömmel kijönni...
2011. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam hogy a megváltozott utazási lehetőségeimre hivatkozok.Mert vidéki vagyok hétvégén este pedig nincs busz.viszont a másik Spar kisebb és ott hétvégén kedvezőbb a nyitva tartás.
2011. júl. 12. 13:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ha van szabad hely a másikban, akkor van értelme
2011. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én is Spar-os vagyok. Kell írni egy kérvényt a boltvezetőnek , ha ő elenged és a másik üzletben van üres pozíció akkor nem hiszem hogy lenne akadálya. De ha a boltvezető ragaszkodik hozzád akkor csak a felmondás lehetséges. :(

2011. júl. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Még átrágom magamban.
2011. júl. 13. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!