Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igényeltem CIB banknál kártyát...

Igényeltem CIB banknál kártyát illetve folyószámlát és nem tudok belépni a honlapjukon a rendszerbe?

Figyelt kérdés
Ha vki tud segíteni ,hogy mit kell csinálni mert ez nekem bonyolult felhívtam az ügyfélszolgáltatót és kért vmi telefonos azonosító kódot azt letettem mert má felidegeltem magam
2011. júl. 11. 13:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
akkor esélytelen :(
2011. júl. 11. 14:08
 12/14 anonim ***** válasza:

vagy menjél be a fiókba és aktiválják neked

utána pedig kérdezd meg a kódokat és jegyezd meg.

2011. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A CIB-nél, ha nem tudsz belépni a netbankba, és személyes ügyintézést kérsz, másodszorra kitöltetnek veled egy IQ-tesztet, és ha nem érsz el legalább 80 pontot, sajnos megszüntetik a számlád. Úgyhogy ne rontsd el mégegyszer!
2011. júl. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja lettem CIB-es, és nem tudtam belépni, valamint a kártyát se tudtam aktiválni.

Felhívtam az ügyfélszolgálatot, ott mindent elmondtak.

Az ügyfélszolgálat hívásához az azonosítódra van szükség, ami a számlaszámod középső nyolc számjegye, és arra a kódra amit a számlanyitásnál a telefonba pötyögtél.

A netbank belépéshez, a felhasználó azonosító kell (ezt keresd a netbank szerződésben), a belépési jelszó pedig ugyanaz. Ha ez mind meg is van, akkor is telefonálnod kell, mert jóvá kell hagyatni.

A kártyát a netbankban tudod aktíváni, ha tudod, azonban sokszor nem kötik össze a kártyát a netbankkal, és ezt is a telefonos ügyfélszolgálaton tudod kérni.

Nekem ezenkívül a netkártya sem volt összekötve a netbankal, azt is kérnem kellet.

Szóval ez elején sokszor hívtam őket, de most már minden ok! Szóval hívd fel őket, azzal jársz a legjobban.

2011. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!