Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Igényeltem CIB banknál kártyát...

Igényeltem CIB banknál kártyát illetve folyószámlát és nem tudok belépni a honlapjukon a rendszerbe?

Figyelt kérdés
Ha vki tud segíteni ,hogy mit kell csinálni mert ez nekem bonyolult felhívtam az ügyfélszolgáltatót és kért vmi telefonos azonosító kódot azt letettem mert má felidegeltem magam
2011. júl. 11. 13:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

én segítek!

Nézd meg a szerződéseden a felhasználó azónosítót, 6 számjegyű. Azt kell beirni. A jelszót azt ugye te adtad meg, tehát tudnod kell. EZ a két jelszó szükséges a belépéshez.

2011. júl. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha nem adtál meg telefonos azonosítót, akkor felhivod a számot és ügyintéző kapcsolásáig vársz, és ott meg mondod, hogy telefonos kódot szeretnél csinálni, 4 számjegyű kódot kell ott megadni.
2011. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A telefon azonosító kód az amit szerződéskötéskor bekellett pötyögni 2-szer abba a gépbe?
2011. júl. 11. 13:31
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy addig sza.rakodtam vele ezzel az ügyfélszolgálattal hogy lehúzta az összes pénzem már ideg vok
2011. júl. 11. 13:33
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen! Az a telefonos kód amit kétszer kellett bepöttyögni a telefonon.

Ahhoz hogy az internetbankba be tudj lépni, ahhoz a szerződésen lévő felhasználó azonosító és az általad megadott jelszó kell. A belépésnél csak 3 tudsz próbálkozni utána letilt. Amit sajnos vagy a telefonon vagy benn a bankban tudsz frissíteni.

2011. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nah mind1 .. akkor lenne még 1 kérdés hogy kell a honlapon aktiválni a kártyát??? részletesen kérném
2011. júl. 11. 13:51
 7/14 A kérdező kommentje:
gondolom ahoz hogy aktiválni tudjam nem kell belépni mert akkor falnak megyek
2011. júl. 11. 13:52
 8/14 anonim ***** válasza:
azt csak a netbankon keresztül tudod aktiválni
2011. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
[link] ez a kártyám van itt hol tudom aktiválni?
2011. júl. 11. 13:58
 10/14 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van, vagy felhivod a számot és a telefonos ügyintézőn keresztül aktiválod a kártyád.

VAgy belépsz az internetbankba.

2011. júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!