Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet olyan mellékállást...

Hol lehet olyan mellékállást találni ami nem otthoni munka és nem átverés?

Figyelt kérdés
Szeretnék a főállásom mellé egy mellékállást, mert gyárban dolgozom, és havi 60 ezerből nem tudok megélni, albérletben lakom.Ez a válság jól elintézte a gyárat. Nem találok semmilyen munkát, mint például szórólapozást, takarítást vagy ilyesmit. Mindenféle fizetős meg átveréses munkát ajánlanak, de ilyesmit nem. Hol nézzek körül?
2009. márc. 29. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:
73%
Keresgélj kitartóan pl. az interneten, mert aki keres talál! Én is dolgozom munka mellett, ugyan több munkát kipróbáltam mire rátaláltam arra ami működik. Egy fontos, csak olyanba kezdj bele, amiben látsz fantáziát, viszont ha megtaláltad ezt, akkor légy kitartó!
2009. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!