Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Adnátok tanácsot külföldi...

Fibbrizzo kérdése:

Adnátok tanácsot külföldi munkakeresésben?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni agusztusba Ausztriába dolgozni ,szállodába mosogatoként,Elkezdtem járni német orákra hogy azért tudjak is valamit beszélni .Segitsetek hogy aki szintén szállodában dolgozik hol sikerült találnia a neten vagy bárhol ilyen álláshirdetést?Mert én hiába keresek a neten sehol sincs ,ahol meg van ott ilyen magyar közvetitön keresztül lehet csak ,olyanhoz meg nem akarok mert hátha átverés .Segitsetek ...
2011. júl. 4. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Látom, senki sem válaszolt neked. Hát igen. MAGYARORSZÁG. Megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. Nehogymá' a másiknak is jó legyen, netalántán jobbbbb!Na a lényeg, hogy bár nem dolgozom kint, de nem vagyok messze a határtól, és látom, hogy nagyon sokan kint dolgoznak, én, és a párom is szeretnénk, mert amióta megszületett a babám, és nem dolgozom, több pénz kellene. Úgyhogy most nagyon benne vagyunk a munkakeresésben, eddig nem sok sikerrel. de mosogatóként nem olyan nehéz kikerülni, bár inkább nyáron nagyobb a kereslet a vendéglátás/turizmusban. Megpróbálhatod a következő oldalakon: eures, ams, jobisjob, jobrapido,

vagy újságokban/német nyelvű/: nachrichten.at, kurier.at, bazar.at


ha van egy alap nyelvtudásod, mosogatóként, felszolgálóként biztos találsz! Sok sikert! Értesíts légyszi,ha sikerült!


Amúgy az ország mely részén vagy? és hány éves?

2011. júl. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi .szolni fogok amint sikerül .amugy 24 leszek és ausztriában szeretnék dolgozni és van alap német tudásom .
2011. júl. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!