Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkát választanátok?

Melyik munkát választanátok?

Figyelt kérdés

Most végeztem a sulival és 2 lehetőség közül választhatok! 1. elmegyek egy gyárba dolgozni 2 vagy 3 műszakban minimálbérért...és mindennap:S

2. suli közben is igy oldottam meg a munkát és bevállt...van egy bejelentett munkám, igaz csak alkalmi munkavállalóként vagyok ott, nem kell mindig mennem, és emellett van még 1 munkahelyem de nemvagyok bejelentve....ezen a kettőn összesen sokkal többet keresek mint ha elmennék állandó munkahelyre, és még szabadidőm is van.. Szerintetek melyiket válasszam??? A biztos gyárat, vagy maradjak a bizonytalan másik 2-nél ahol több a pénz, viszont kockázattal jár??? Most állok döntés előtt és olyan nehéz:S


2011. jún. 29. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az eddigit választanám.


A gyár nem fog összeomlani, betanított munkás felvétel mindig lesz. Ha a mostani munka megszűnik akkor még mindig mehetsz a gyárba.

2011. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A bizonytalant. És spórolj az első hónapokban amennyire tudsz. Azt mondják, az a jó, ha legalább 6 hónapra elegendő pénzed van félretéve. Így ha elveszítenéd a munkád, fél év alatt csak találsz másikat. Pláne ha némi munkanélküli támogatásra is jogosult vagy.
2011. jún. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) spórolok most nagyon próbálok félretenni! Várom a további válaszokat is:)
2011. jún. 30. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:
A bizonytalant!
2011. jún. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem a biztos a biztos
2011. júl. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!