Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központ képzése, mi...

Munkaügyi központ képzése, mi és hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék jelentkezni valami képzésre, olyanra, amit munkaügyi központok szerveznek. AFSZ honlapján ki is néztem egyet, ami tetszik


Csakhogy Pesten van, én meg máshol...:S


Kérdésem tehát? Lakhely gond-e? Mindenkinek a saját lakóterületének közelében lévő munkaügyi hirdetéseire lehet csak menni? Vagy így távolabb is? Ha tehát meg tudom oldani a feljárást mehetek?


S egyáltalán, hogyan jelentkezhetem oda?


Kérek szépen nekem érhetően megfogalmazott válaszokat, a lehető legaprólékosabban, mert egyáltalán nem vagyok képben ilyen dolgokban.


Köszönettel!


2011. jún. 21. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Felénk megyén belül, közlekedési viszonyoktól függően lehet más munkaügyi kirendeltség képzésére jelentkezni. (Borsod)

Először annál a munkaügyinél érdeklődj, ahova tartozol; konkrétan megnevezve a tanfolyamot.

Ha ők beleegyeznek, akkor mehetsz át a másik munkaügyihez, jelentkezni a tanfolyamra.

Legalábbis nálunk így működött.

2011. jún. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm az információt!


Elképzelhető, hogy megpróbálkozom vele...

2011. jún. 23. 23:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!