Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meg lehet élni a "mixer"...

Meg lehet élni a "mixer" munkából? Mennyire kereset egy mixer?

Figyelt kérdés

(22F vagyok Bp) Be szeretnék iratkozni a "BOLS" mixer akadémiára célom hogy mid 3 tanfolyamot elvégezzem (mixer - haladó mixer - expressz mixer) szinteket. Ezt szánom megélhetőségnek mivel nincs semmi szakmám így ebből szeretnék megélni.


Az érdekelne pontosan hogy alkalmi munkákra jó ez vagy fix állást is kaphatok pl hajón vagy szórakozó helyen ezzel a mixervizsgával és átlagosan mennyit kereshet egy mixer? Főként külföldön szeretnék elhelyezkedni.

Aki jártas ebben kérem Írjon amit erről a szakmáról tudni kell.


2011. jún. 14. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
És családi kapcsolatot szeretnél létesíteni egy mixerrel? Elég bizarr de te tudod :D. Amióta elvették férjül az eiffel tornyot, meg a berlini falat a mixeren már meg sem lepődök xD.
2011. jún. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
23%
Keressél inkább egy normális szakmát,azt végezd el inkább!
2011. jún. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most Én kérdeztem valamit rosszul vagy hogy jön az hogy kit akarok én elvenni? :)


Olyan ember válaszára vagyok kíváncsi aki bármixer és tud segíteni azokban a kérdésekben amiket feltettem.

2011. jún. 14. 00:47
 4/8 A kérdező kommentje:
Leeset :) elnézést. rossz helyre ment a kérdés, javitom.
2011. jún. 14. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát szerintem baromi nehéz lenne ezzel állást találnod... Magyarországon szinte alig-alig, ahhoz meg k*rva nagy mák kell, hogy egy hajón vagy ilyesmi helyeken munkához juss. Biztos, hogy protekció alapon megy az egész...

Mellékállásnak el tudom képzelni, hogy szórakozóhelyen csináld, de amúgy... hát nem tudom, annyira nem ismerem a pesti viszonyokat, de én rizikósnak tartom.

2011. jún. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Oceánjárokra bekerülhetsz ott jo a fizetés is min 3 honap max 2 év egy szerződés de ha bennvagy már ujat közhetsz.(legalábbis fotosoknak igy van).viszont az 7nap bol 7 nap melo. nemárt ha van egykis hátszeled h tudd mikor hova keresnek de rentgeteg a magyar az ilyen hajokon szoval lehet h ismerősöd ismerőse tud valakit.

Mo-n szorakozohelyeken mixereket szerintem nem nagyon keresnek max elittebb klubokba oda viszont protekcio kell mindenképp és szerintem nem is keresnek hű de jol. plussz általába haver kerül oda aki inkább gyorsan betanul minthogy eleve tudná a dolgát

2011. jún. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm szépen a válaszokat :(
2011. jún. 14. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is gondolkoztam azon hogy mixer legyek, de rájöttem egyáltalán nem könnyű szakma.
2011. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!