Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha felvesznek egy nem olyan...

Ha felvesznek egy nem olyan jól fizető munkára, hogy mész állásinterjúkra?

Figyelt kérdés
Beadtam a pályázatomat kb 30 állásra, van közte olyan is, ami pályakezdőknek nettó 140.000-et fizet. Most felvennének egy olyan állásra, ami nettó 75.000-et fizet. Ez ok, de hogy megyek állásinterjúkra, ha dolgozom? Próbaidőre vennének fel 3 hónapig.
2011. jún. 13. 11:16
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló, hogy dolgoztam miközben keresgéltem, nem nagyon tudsz mit inálni. Mindeféle indokokkal szabadságot kérsz meg hazudozol :) Az igazat úgysem mondhatod meg.
2011. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem most munka közben úgy sikerült elmennem egy állásinterjúra, h 1. kértem, hogy 5 után legyen az interjú, mert dolgozom, 2. mivel 6 ig kellett volna dolgoznom, elkéredzkedtem a munkából azzal az indokkal, hogy az új albérletet megyek lefixálni. de lehet hivatkozni elég sok mindenre. orvos, okmányiroda, csekkbefizetés, ügyintézés...

Persze ez nem működik mindig. A legjobb ha meg tudod beszélni, hogy későn, munka után, vagy korán, munka előtt legyen az interjú.

2011. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel én 7végeken is dolgozom, el tudtam menni interjúkra. Úgy beszéltem meg az interjút, és arra a napra kértem szabadnapot. Azóta sem változtattam állást, bár nagyon kemény meló, de szeretem
2011. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!