Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú utáni napokban,...

Állásinterjú utáni napokban, melyik napszakban hívtak fel titeket hogy megkaptátok az állást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

A jelenleginél este fél9...

HR-es csajnak akkor jutott eszébe hogy elfelejtette hogy engem másnap reggelre kész papirokkal kellene várnia,és már 2 napja szólnia kellett volna...(de megérte,másnaptól dolgozok itt,jobbat kivánni se lehet)


Előző helyen normál időben,délelőtt hivtak

2011. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, akkor lehet engem már nem hívnak. :(
2011. jún. 6. 10:57
 3/7 A kérdező kommentje:
De mégis most hívtak! :)
2011. jún. 6. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Adj Uram türelmet, de most rögtön!! ;)
2011. jún. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly első helyre, nem is telefonáltak, hanem emailt küldtek, amit aznap reggel vettem észre az interjú előtt 20 perccel, szóval kénytelen voltam lemondani, azt az időpontot, de aztán legendás módon mégis felvettek.


Azóta rájöttem hogy oda mindenkit felvesznek, aztán egy év múlva ki is rúgják őket.


második helyről (media markt) akkor hívtak vissza amikor már 2 hónap eltelt a jelentkezésem óta.



Most is melót keresek már 3 hete.


Kb 15 helyre jelentkeztrem Budapesten ahol megfelelnék a kiírt elvárásoknak, eddig egy helyről sem jelentkeztek semmilyen formában sem.

2011. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és felvettek?
2011. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, eddig úgy néz ki de azt mondta a vezető hogy még az igazgatót kell meggyőznöm. Márcsak azon kell túlesnem, remélem az is sikerül. :) Nagyon jó lenne már egy éve nincs munkám és már kezdtem begolyózni. Remélem nem kiabáltam el.
2011. jún. 6. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!