Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan boldoguljak Angliában?

Hogyan boldoguljak Angliában?

Figyelt kérdés
Egy barátom kint él. Ő festő, segít az elindulásban, szállás keresése, meló keresése stb... Azonban én hegesztő vagyok , alap angolom van, (ez alatt azt értsd h nem azt tudom csak h my name is... hanem megértetem magam). Na most hegesztő állást nem tud nekem. Csak inkább ilyen alkalmiakat, egyenlőre jó lesz az is, de szeretnék majd a szakmámban elhelyezkedni hiszen értek is hozzá. A kérdés hogy hogyan tudok majd ott ilyen jellegű munkát keresni ismeretség nélkül, illetve, h milyen papírok kellenek hozzá. Bizonyítványom fordítassam le??? van tűzvédelmi szakvizsgám is, azt is??? Tulajdonképpen semmit sem tudok a kinti létről, ezért szeretnék értelmes hasznos válaszokat. A barátom segíteni fog persze, de azért szeretnék tájékozott lenni mielőtt nekiindulok. Na és a vicceskedő leszólásokkal kíméljetek köszönöm..
2011. jún. 5. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Olvasgasd át alaposan az alábbi oldalak fórumait! Sok mindent megtudsz belőlük a kinti életről!


[link]


[link]

2011. jún. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha van Angliával, azon is belül Londonnal kapcsolatos tapasztalatod, kérlek oszd meg velem.Minden információra vevő vagyok :) köszönöm
2011. jún. 5. 21:51
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, pont akkor írtam be én is mikor te, köszönöm, átolvasom :)
2011. jún. 5. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Az OKJ-s bizonyítványokról érdemes egy angol nyelvű példányt igényelned,azthiszem kb 5000 Ft/db.

A tűzvédelmi szakvizsga nem OKJ-s,annak semmi hasznát nem veszed,amugyis meg kell újítani 5 évente ha jól emlékszem.

2011. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen :) 5 évente. Csak itthon ez követelmény ha bizonyos helyeken hegeszteni akar az ember, gondoltam ott kintre is jól jöhet, bár tudnak ott kint is csináltatni, az egész talán egy napos procedúra volt itthon. Na és ha lemásoltatom a bizonyítványomat? Azt simán egy fordítóval és leírassam vele ami benne van? Bár nem hiszem, gondolom van ennek egy hivatalos menete is, hogy hivatalos bizonyítványom legyen.
2011. jún. 5. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Épp egy olyan embert keresek aki kint él Angliában, egy nem kis lehetőséggel, amivel igaz kell dolgozni, de élete végéig rengeteget kereshet. Aki ott él, vagy érdekli a lehetőség írjon rám.
2011. jún. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na, mi lenne az a lehetőség? A tündérmesékben nem hiszek :)
2011. jún. 6. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!