Létezik ilyen munka?

Figyelt kérdés
A következő lenne: Nagyon kevés pénz(minimálbér) és könnyű, egyszerű munka amibe nem szakad meg az ember se fizikailag se idegileg. Szóval nagyon keveset keresek vele de nagyon könnyű is.
2011. jún. 5. 20:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Pl. a nyelvtanítás. Ha minimálbérrel megelégszel, óradíjtól függően olyan 6-8 magánórát kell adnod hetente. Nem az a mennyiség, amibe bele lehet szakadni, és nem megterhelő sem fizikailag, sem idegileg.
2011. jún. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
bocs 17 fiú és a jövőmet tervezgetem angol tudásom nemtúl sok szal az felejtős és érettségim se lesz.
2011. jún. 5. 20:59
 3/16 anonim ***** válasza:
És miért elégszel meg a minimálbérrel? Jól akarsz nősülni, tartson el az asszony? :D
2011. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Apámmal leszek neki elég sok pénze van. De nem élősködök majd rajta hanem igenis dolgozok és egy részét mint lakbért adom neki többit meg magamra töltöm és így jól megleszünk csajom is idehozom.
2011. jún. 5. 21:37
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értelek tisztán. Most 17 éves korodra keresel valami melót, vagy a jövődet tervezed így? Ha minimálbérből hazaadsz valamennyit lakbérre, akkor lényegében az apukád fog eltartani, vagyis az ő nyakán fogsz élni barátnőstül. Ebben elméletileg nincsen semmi rossz, ha apukád anyagilag ennyire jól áll, és beleegyezik, de azért gondolj arra is, hogy vele is történhet bármi, meg te is akarhatsz önállóan élni, nem árt, ha van a tarsolyodban olyan tudás, amivel bármikor függetlenedhetsz. A helyedben inkább kihasználnám, hogy apukám el tud tartani, és kényelmes meló helyett tanulnék valamit, amit szívesen csinálok, és amiből később tisztességesen fenn tudom tartani magam.
2011. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ja csak lusta vagyok tanuláshoz egyszerűen nem érdekel. És ezért nemis gondolom h. valaha is önálló lehetek de valami munka először is kelleni fog és talán utána feljebb lépek. Ami egyenlőre kéne az egy ilyen munka lenne amit írtam.
2011. jún. 6. 11:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy valaha is önálló lehetsz? Ember te tényleg egy nagy semmire való vagy. Így hogy lesz belőled egy valamire való férfi már ne haragudj? Hogy akarod később eltartani a családodat stb.? Istenem....
2011. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na ilyet még nem hallottam! Neked semmi célod a jövődre nézve??? Nem akarsz önálló lenni? Nem akarsz normális munkát? Mégis mit gondolsz, ha ilyen lusta vagy tanulni, miért leszel lelkesebb a munkában??
2011. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Onnan h. tudom h. menne a munka h. számtalanszor dolgoztam is merősnél 12 órákat egy mosodában szennyest pakolva. Szar volt annyi szent de nem nyavalyogtam. Tanulni viszont kifezetten utálok inkább kimegyek kertbe kapálni.
2011. jún. 6. 22:39
 10/16 A kérdező kommentje:
Szóval apám azt mondtam h. lakhatok nála de akkor valamit akármit dolgoznom kell. És szeretnék találni egy könnyű kényelmes munkát amiért kapok egy kis pénzecskét.
2011. jún. 6. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!