Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez kamu állás?

Szerintetek ez kamu állás?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy angliai állásra egy hotelbe. Vissza is jeleztek, de kértek 20 000 Ft regisztrációs díjat. (ha csoportosan mennénk, akkor 60 000). Többektől azt hallottam, hogy a munkaközvetítés elvileg ingyenes és nem kell ezért külön fizetni. Bocsánat ha butaság a kérdés, de nem volt még ilyesmiben részem. Köszi a segítséget! E
2011. jún. 5. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
jól hallottad, nem kérhetnek ilyen díjat
2011. jún. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A brit és az EU törvények szerint SEMMILYEN JOGCÍMEN NEM LEHET PÉNZT KÉRNI az álláskeresőktől. Ha valamelyik cég pénzt kér, akkor 99%-ban csaló. Legjobb, ha mindent magadnak intézel. Sok idegességtől megmented magad!
2011. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan álláslehetőség, ami úgy kezdődik, hogy Te fizess gyanús.
2011. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos hogy átverés.
2011. jún. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vigyázz vele ez is egy nagy kamu hirdetés. Nem neked lesz így jövedelmed hanem az Ő zsebükbe kerül a sok 20.000:- Ft.


Aki bármiféle összeget be akar fizettetni, bármilyen jogcímen az álláskeresőkkel az mind csak a pénzre hajt, neked így nem lesz munkád soha. Viszont Ők szépen meggazdagodnak a sok hiszékeny emberből

2011. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam...köszi a válaszokat. Vissza irtam nekik egy "szépet" :D
2011. jún. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!