Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Most megyek egy élelmiszer boltba azzal a reménnyel hogy felvesznek mint dolgozó.

Nem volt semmi kiírva hogy vennének fel eladót, csak mivel osztálytársam is lehet oda megy ezért gondoltam megpróbálom.

Nem tudom hogyan kezdhetném a beszélgetést a boltvezetővel, mit mondhatnék.

Segítsetek :(


2011. máj. 31. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod hány személyes ez az üzlet, ha az osztálytársad esélyeit veszed el, akkor szerintem ne menj sehova.


Egyébként meg illedelmes köszönés után:

"Hallottam, hogy eladót keresnek, ha így van, akkor szeretném kipróbálni magam..."

2011. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló tanácsát érdemes követni. A továbbiakban csak akkor beszélj, ha kérdeznek és csak arról, amire kiváncsiak. Nézz szembe a kérdezővel, ne mutass idegességet, izgalmat. Kezeiddel ne babrálj, semmilyen kényszermozgást ne végezz. Légy nyilt és őszinte, ezt általában értékelik. Öltözz fel szolidan; légy üde és csinos.
2011. máj. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lazán,magabiztosan,de tisztelettudóan menj oda. mond meg h hallottad h eladót keresnek, és te most munkát keresel,úgy hallottad h itt nagyon lojálisak és jó a kollektíva, érdeklődnél,miről lenne szó?


ha azt mondják nincs felvétel,akkor csak mosolyogj,nyomd a kezükbe az önéletrajzod,motivációs leveled-a nélkül el se indulj!!-és mond h ha mégis lesz felvétel,hívjanak. kézfogás,mosoly.

2011. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!