Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szedjek össze 200-300...

Hogyan szedjek össze 200-300 Ft-t suli mellett, kevés szabadidővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! szeptembertől Pestre járok suliba (eddig Debrecenbe jártam) és elkezdtem kalkulálni, és nagyon úgy nézz ki, hogy nem lesz elég pénzem. Havi 20-25-30 ezer Ft mínusz szeptember elejétől június végéig. Tehát 200-300 ezer Ft közti pénzre lesz szükségem. A nyár alatt talán összetudok szedni ennyi pénzt, bár ahhoz végig kéne dolgoznom. Úgy nézz ki júniusban biztos dolgozok, de heti 6 napra számolva 85ezer forintot fogok keresni. Ezzel a melóval az a baj, hogy június végéig tudom csinálni, mivel Debrecenben van és július, augusztusban nyíregyházáról kéne bejárnom, ami eléggé fárasztó lenne hogy minden nap onnan járok be. Júliusban szeretnék kicsit nyaralni, barátnőmmel lenni, de egyáltalán nem biztos, hogy augusztusban kapok állást Nyíregyházán.

Lehetőségek: diákhitel, évközbeni dolgozás.

A diákhitelt csak végső esetben szeretném felvenni, semmi kedvem se lesz törleszgetni. Az évközbeni munkával pedig az a baj, hogy a sulim átlagban délelött lesz, mint egy iskolában (egyébként egy okj-s képzés)és ha délutáni vagy esti melót vállalok nem lesz egy perc időm se a barátnőmre, mert olyan 70km-re lakok a kolimtól.


2011. máj. 30. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Diákhitel tudtommal csak a felsőoktatásban részt vevők számára elérhető, OKJ-s képzésre nem.


Ha pedig nincs időd / kedved dolgozni akkor sehogy sem fogod összeszedni a pénzt. Csodát ne várj.

2011. máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korrekt válasz az előző.
2011. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Korrekt, de tudom, hogy dolgozznom kell. Majd lesz valahogy, bevállalok éjszakai munkát heti 6-szor, és nem alszok délelött, csak délután. Pár hónapig csak kibírom:D
2011. máj. 30. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én max. mellékkeresetet tudok ajánlani, amivel 1 év alatt éred el kb. ezt a 200-300 ezret, ha dolgozol érte, semmit nem kell eladnod.
2011. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
milye mellék keresetet?
2011. máj. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!