Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát ajánlatok?

Milyen munkát ajánlatok?

Figyelt kérdés

Így nyáron szeretnék dolgozni, viszont olyan munkát szeretnék ahol nem vagyok körülvéve emberekkel. Nagyon rosszul teljesítek (ügyetlen vagyok) ha figyelnek, így ilyen éttermi kisegítő meg árufeltöltő nem igazán feküdne nekem... Esetleg valami itthon, vagy egyedül végezhető munkára gondoltam, ha létezik ilyen. Érettségim vagy egyéb papírom/képzettségem nincs, bár az angol nyelv elég jól megy.


20/F


2011. máj. 26. 16:41
 1/1 anonim válasza:

T.E.S.C.O:D

Vagy meny ki külföldre... Unokatesóm hollandiába van, leveleket csomagol(semmi nyelvtudás, és pincérnek meg szakácsnak tanult majd később olyan állást akar...sztem ott simán megkapja a 300.000ret ha nem többet) 150.000-et keres durván egy hónap alatt(de abból a hónapból sokat nemdolgoznak...) ő is 20éves

2011. máj. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!