Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen munkát ajánlatok?

Milyen munkát ajánlatok?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amit nyáron végig és suli mellet is tudok csinálni. Én a "meki"re gondoltam de az már nem jó suli mellet, mert nem marad idő tanulásra.


Most még nem gondolkodok nagy fizuban de annyi elég legyen, hogy elérjem 1-2 célom és elkezdhessem karrierem.


3 nap és 18|F :)


2011. máj. 14. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

A munkák 90%-át nem lehet suli mellett csinálni, mert:

a., Nappal van

b., Éjszaka van (akkor megy ugye aludni kéne)


Délután 3 és 7 között relatíve kevés munka adódik...


nyárra a mekinél lehet jobban jársz valami idénymunkával (strandon, vidámparkokba, cirkuszokba, koncerteken kisegíteni - pl. színpadépítés, stb). Aztán meglátod ősztől a suli mellett mi jut.

2011. máj. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tom én is a mekit csináltam suli mellett, bár elég közel is volt a sulihoz, és ez már jó régen volt.


Amikor elkezdődötta suli akkor annyi volt hogy visszaváltottam 6 órásba és állandó délutánra kértem a beosztásomat, akkor ilyet is lehetett, nem tudom most hogy van. A suli végetért 2 kor legkésőbb fél 3 kor, aztán kaja stb és 4 kor már álltam a kassza mellett.


Volt heti 2 nap amikor nem kellett menni akkor tanultam egész hétre, és még jobban is ment a suli mint amikor nem melóztam előtte..

2011. máj. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leckéketa buszon írtam meg, meg szünetekbe óra előtt bszus.. Ha meg dolgozat volt és nem volt időm készülni akkor kipuskáztam ha tudtam..
2011. máj. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!