Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek? Munkahelyi problém...

Mit tegyek? Munkahelyi problémám van.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egy városba költöztünk a nagyanyámhoz mert apám csinált hülyeségeket, és elkellett adnunk a lakást,de sajnos így is van tartozás a bankok felé.a történet közbe kiderül, hogy miért írom ezt. Mikor ideköltöztünk pont akkor fejeztem be az iskolát, munkát kerestem egész nyár alatt meg ősszel is és december környékén a nagybátyám által aki (kis)főnök egy cégnél, lett munkám. Egy olyan szakmába csöppentem bele decemberben amihez az ég világon semmi közöm nem volt szal "tanuló" voltam. Annyit elárulok, hogy a vízművekhez kerültem. Elején tök jó fej volt mindenki, tanítgatott stb stb és jött a fizetés, nemtudom, hogy de kiderült mindenki által, hogy Én többet keresek, mint pár ember aki 10 éve ott van.( A fizetésem azért több mert START kártyám van pályakezdőként, és hát hallókészülékes is vagyok, így adókedvezményben részesülök. A ráadás, hogy a próbaidő alatt fizetésemelést is kaptam, na ebből elkezdett pár ember nagyon szídni a hátam mögött is és a szememben. 10 emberből jó ha 2 megérti a helyzetem de a többi szíd mint a bokrot. A nagybátyámat is állandóan cseszegetik, hogy hogy mernek egy tapasztalatlant rájuk küldeni, meg hogy képzeli, hogy fizetésemelést kapok próbaidő alatt, szal van balhé rendesen:( A dolgokat tanulom kezdek ráérezni, csak sokszor görcsölök,idegeskedek, kapkodok, mivan ha elszúrom, leszídnak stb stb. Meg hát télen se volt nagyon munka, így akkor időszakban a gyakorlás noku. Sokszor már tiszta ideg vagyok, egyre többet dohányzom,. Az állást nem akarom otthagyni mert jol jön a pénz, mit tegyek? :(
2011. máj. 25. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Sz@rd le a sok irigy vén marhát és csináld a dolgod szépen csöndbe, stresszelés nélkül.


Ha VALÓBAN azért kapsz több fizut mert adókedvezményed van és nem a protekció miatt akkor nincs miért szégyenkezni!

2011. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Hát ha a nagybátyád kisfőnök, és ő nyomott be a vízművekhez, akkor nincs mi miatt aggódnod.


Oda egyébként sem egyszerű bejutni, éna helyedben megemlíteném a sok hőbörgőnek, hogy jobb ha visszafogják magukat, mert egy nap még könnyen lehetsz a főnökük, vagy akár a bátyád!

2011. máj. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyű mondani tudom, de tényleg le kell pergetni magadról a többiek ellenségeskedését. Legyél jóban azokkal, akik megértik a helyzeted, a többiek meg majd elhallgatnak idővel.
2011. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!