Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen befektetésben van most...

Milyen befektetésben van most nagy pénz?

Figyelt kérdés

+ milyen vállalkozást kezdenél el, ha lenne rá kereted ?


Jelen pillanatban egyiket se akarom megvalósítani, csak érdeklődök


2011. máj. 24. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Luxus kis repülök gyártása, és tervezése.
2011. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aranyba fektetnék be és fogok is. Egy bő fél éve ajánlotta egy ismerősöm, akkor még nekem volt ezzel gondom, hogy befektessek bármibe is. Nemrég olvastam egy cikket az egyik hírportálon, hogy az aranynak nőni fog az ára, utólag igaza volt az ismerősnek. Én is abba fogok most.
2011. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A média. Abban van a pénz...
2011. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem is mondták, hogy aranyba fektessem be a pénzemet!
2011. máj. 24. 16:45
 5/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%
Eddig 2-szer volt aranyláz itt a 3. Az arany ára nőni fog!!! Ezt én is megmondom, de 2-3 éven belül úgy kipukkad, mint a lufi, nézzétek meg a chartokat a 20. század elején-közepén ugyanez megtörtént mint most.
2011. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azon gondolkodjatok már el, hogy ha annyira rózsás kilátások lennének az arany árának további drasztikus emelkedésére, akkor az ezzel tisztában lévők miért hívnák fel a prolik figyelmét a lehetőségre?

Talán csak nem azért nyomulnak ennyire, mert az alacsonyabb árszinten vásárolt készleteiktől a jelenlegi magas árak mellett akarnak megszabadulni, mielőtt még összeomlik az árfolyam?

2011. máj. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!