Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok ezt az au pair...

Elvállalnátok ezt az au pair munkát ilyen feltételek, körülmények mellett?

Figyelt kérdés

Hollandia, Utrecht és Amszterdam közötti kisvárosban (mindkét város 15-20 km-re van és busszal megközelíthető).


Külön lakást kapnék, telefont, nyelviskolát, 2 hét fizetett szabadságot (rugalmasak ebben, akár több is lehet), repülőjegyemet fizetik oda-vissza (szabadság esetén is), valamint biztosítást.


Nem kell takarítanom, csak reggeli és vacsora után a konyhát rendbetenni.


A munkaidő változó, egy szülő mindig van otthon, van, hogy sokáig 1-2-3 órákat kéne dolgozni/nap, persze néha meg többet, alkalmazkodva. A hétvégék szabadok, már péntektől.


Ezek mellé 300 eurót fizetnének havonta.


Szerintetek ez megéri? Én nem tudom mennyi az átlag au pair fizu, de a nővérem barátnője 400 eurót keresett havonta, a volt osztálytársam meg 450-et, igaz, semmi más juttatást nem kapott.


Mit gondoltok? Egyébként nagyon szimpatikus család, de szeretnék valamennyit félretenni az egyetemre de azért költeni is kint.


2011. máj. 24. 00:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és persze a külön lakás ellenére a hűtőmet ők töltik fel.
2011. máj. 24. 00:28
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igy tobb, mint korrekt. A kajadat ok veszik, jobb szallast adnak, mintha egyutt elnel a csaladdal, igy sok konfliktus elkerultok, raadasul suliba is iratnak es repjegyeidet is mindig fizetnek, a munka sem tunik veszesnek (bar ez utobbi majd ott valik el, leirva minden szep). Szerintem nagyon jo ajanlat!
2011. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha nem vállalod el, akkor nyugodtan irányítsd őket hozzám..

Én vállalnám!

2011. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon korrekt. Vállald el.
2011. máj. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Amugy en is elvallalnam, pedig sosem jutott eszembe az au-pairkedes. De ilyen feltetelekkel, ez nagyon jo.
2011. máj. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hat szerintem a 300eur/ho azert eleg necces, de ha tenyleg minden mast allnak mellette, akkor nagyon korrekt, raadasul a kulon lakassal rengeteg konfliktust es kenyelmetlenseget megsporolnak neked
2011. máj. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Ha ez tényleg így van, ne gondolkozz sokáig, mert elhalásszák előled!!!

300 EUR tényleg nem sok, de legalább ennyit költenél kajára+szállásra, tehát ha mondjuk 450-et kapnál minden nélkül, vond ki belőle. Nem kell nagy matekosnak lenni:-)

Remélem élni fogsz a lehetőséggel, és bejön a számításod + jól fogod érezni magad!

2011. máj. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
59%
Hollandia ide vagy oda, elég gyanús. Mindent adnak, mindennel ellátnak és fizetnek érte, hogy napi egy-két órát dolgozz. Túl szép, hogy igaz legyen.
2011. máj. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem rosszból,de szerintem is ez túl sok jó...Ne hogy a külön lakás mást jelentsen esetleg a férjnek......

Ne érts félre nem támadni akarlak meg lebeszélni sem...De nagyon nézz ennek utána.Szimpatikus család ide vagy oda.

2011. máj. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia! én épp most készülök au-pairnek szintén hollandiába. Nekem is hasonló feltételeket mondtak - bár még csak általánosságban,mivel konkrét családot még nem tudok. Utánanéztem, Hollandiában 300-400 eur jár az au-paireknek. Ez az összeg függ a családtól,gyerekek számától,házimunka mennyiségétől stb. Nekem úgy mondták,hogy heti 30 óra meló,minden héten 2 teljes nap szabad, repülőt, biztosítást,nyelvsulit, internetet, kaját és szállásat a család biztosít és így kapnék tisztán 340EUR-t. Tehát amit neked ajánlottak az is szerintem teljesen korrekt. Én már indulnék is legszívesebben.

Sok sikert! Lehet hogy kint találkozunk :D


23/L

ha van kedved írj privit

2011. máj. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!