Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Példával írja mér le nekem...

Példával írja mér le nekem valaki legyen szives, hogy egy ENERGETIKUS mit csinál?

Figyelt kérdés
Mielőtt irnátok, hogy google, nem találtam, csak szakszerű értelmetlen szövegeket, de én értelmesen szeretnék erről valakivel beszélni, hogy ebben a szakmában mi van..Ha valaki komolyan segítene egy két tanáccsal, nagyon megköszönném.
2011. máj. 16. 21:07
 1/1 imager válasza:

Példát nem írtam, de egy épületenergetikus két jellemző feladata:

1. A tervezett épület energiafelhasználásának minimalizálása-optimalizálása, passzív és megújuló energiák hasznosítása.

2. Meglévő épület esetén az energiafelhasználás számítása, auditálása és javaslattétel az energiahetékonyság növelésére.


Ezen kívül aktív együttműködés a szakági tervezőkkel és kivitelezőkkel.

2015. ápr. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!