Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy ügyfélszolgá...

Mennyit keres egy ügyfélszolgálati ügyintéző?

Figyelt kérdés

Meg szeretnék pályázni egy ügyfélszolgálati ügyintézői állást, de a pályázatba meg kell jelölni a fizetési igényt.

Szerintetek mennyit írhatok be, ami nagyjából reális? Nem szeretnék se keveset, se sokat beírni :)


2011. máj. 16. 08:43
 1/6 anonim válasza:

Attól függ, hogy hol, és pontosan mit takar ez a leírás.

Én dolgoztam már ugyanezen címszó alatt 3 helyen is, más-más tényleges feladataim voltak.

Az alapfizum kb bruttó 200-270 ezerig terjedt. Erre jött még esetlegesen műszakpótlék, túlóra, cafeteria...

2011. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egy szolgáltatóhoz jelentkeztem, a panaszokat kellene felvennem.
2011. máj. 16. 09:34
 3/6 anonim válasza:

Mekkora cég? Magyar/külföldi? Magyarul kell kommunikálnod? Személyesen vagy telefonban? Csak panaszfelvétel, vagy problémamegoldás is?

Gondold át ezeket, de pl ismerősöm az egyik magyar telekommunikációs cégnél(hazai ügyfélkörrel) telefonos panaszkezelő , brutto 180 a fizu + túlóra.

2011. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég nagy a cég, magyar, több mint 200 alkalmazottal.

Magyarul kellene, személyesen kommunikálni, és nem csak panaszfelvétel lenne, hanem meg is kellene oldanom.

2011. máj. 16. 09:50
 5/6 anonim válasza:
Írj be mondjuk 220-at, aztán majd a személyes meghallgatáson kitértek rá és pontosítjátok az összeget.
2011. máj. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy állami a cég.

Gondolom, ez is befolyásolja a fizetést.

Viszont a pályázatban nem volt beleírva, hogy a fizetés a Munka Törvénykönyve szerint járna, és kérte összeget is.

2011. máj. 16. 09:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!