Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet kérni (bruttó)...

Mennyit lehet kérni (bruttó) a Upc-nél mint ügyfélszolgálati ügyintéző?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
150-200 ezer. Úgy határozd meg hogy úgyis az alsót választják, onnét kezdik az alkudozást, 150, de lehet csak 120-at tud adni. Ez alku tárgya. Ha a végén elfogadod akkor mindegy mennyit kértél.
2011. máj. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nettóra gondoltam
2011. máj. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bruttó 200-at legalább mondj! Ha fel akarnak venni, de sokat mondasz, nem fognak elzavarni, hanem megmondják, hogy annyit nem tudnak adni, csak kevesebbet. De ha eleve keveset mondasz, ők nem fogják felfelé nyomni a pénzt.

Attól is függ, hogy milyen munka: váltott műszak-e, hétvégén is kell-e csinálni, idegennyelven (pl. angol) kell-e beszélni. Ha angolul is kell, 250-et is mondhatsz.

2011. máj. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 21. 15:35
 5/5 anonim válasza:
Nem tudom még valaki egyáltalán olvassa-e de leírom,hogy én UPC ügyfél szolgálatos vagyok,nettó 80,000-t kapok,és 2 műszak és hétvégi meló is szokott lenni (havi 2 hétvége átlag).
2017. szept. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!