Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék felmondani vagy...

Humbold kérdése:

Szeretnék felmondani vagy megyegyezni cégemmel de lehtséges e rendkívüli indokként hivatkozni a lenti problémára?

Figyelt kérdés
11 éve dolgozom egy multinál.3 munkakörben voltam az első 8 és fél évet fizikai munkakörben az utolsó 2 és felet pedig ügyintézőiben végeztem. Ez év elején lehetőségem lett volna előrelépni csoportfelelősként, de a manager nem volt hajlandó béremet megemelni a felelősséggel. A 11 év alatt 1* voltam táppénzen, ünnepek között is bejártam, mindig számíthattak rám, nem hibáztam a melóban és kitűnő teljesítményértékelést kaptam minden évben. Kicsit bestresszeltem az utóbbi hónapokban, jelentkeztem ugyanazon cégen belül egy másik munkakörbe de a betanulás alatt kiderült hogy nem fog menni mint a korábbi. Aztán besokalltam, gyomorideg, alvatlanság. Táppénzen vagyok, stressz gyógyszereket írtak fel, de nam akarok behülyülni.
2011. máj. 15. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én nem mondanék fel.


Baromi nehéz ám munkát találni.


Én is multinál vagyok de még csak 2 éve és azt figyeltem meg, hogy mindenki megtanulja kimagyarázni meg elhárítani magáról a felelőséget, szószerint nem is melózni járnak be oda bizonyos emberek hanem pszihopókerezni...


A rabszolga dolgozik csak egyedül..


Szerintem ne vedd ennyire komolyan ezt az egészet, és akkor nem fogsz kikészülni, meg eleve több lábon kellene állni és nem erre feltenni az életed..


NE foglalkozz a fizetésemeléssel, inkább arra jöjj rá, hogy hol van valami okosság, mert minden multinál van, sőt van ahol direkt hagynak kiskapukat.. Eddig scak egy multiban csalódtam de borzalmasan a Tescoban, na azok aztán totál kizsigerelik az embert a maximumot várják el de csak a minimumot nyújtják mindenben és még az esélyét is elvágják annak, hogy bármi okossággal is több pénzhez juss...

2011. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!