Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó vagy Geológus?

Programozó vagy Geológus?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pályát szeretnék választani de nem tudom melyiket válasszam.

A Programozórol az a véleményem hogy nem biztos hogy meglehet belöle élni és ezért nem vagyok benne biztos

A geológusról pedig azt hallottam, hogy elég sokat kell tanulni hozzá.

Melyiket érdemes ?


2011. máj. 11. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én is jelenleg munkanélküli geológus vagyok......szlép szakma de pokolian nehéz vele elhelyezkedni!

Ha most elnnék 18 én programozónak tanulnék......nehogy úgy járj, hogy csak nézegezted a pékségben a kirakatot de nincs pénzed még egy zsömlére sem, mert munkanélküli vagy, én így jártam....

2011. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő hasznos, de ha programozást tanulsz, akkor gyorsan elavuló tudást szerzel, folyamatosan képezned kell magad, hogy a víz felszínén maradj. Ha jó vagy benne keresni fognak, de ha kiesel belőle és elavul a tudásod, akkor olyan mintha nem tanultál volna semmit.


Geológusként maradandó tudásra teszel szert egy szép és érdekes szakterületen, ha angolul tudsz és jó vagy informatikában (térinformatika, adatelemzés, modellezés) akkor állásod is lesz.

2014. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!