Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lakás kiadással kapcsolatban...

Lakás kiadással kapcsolatban tudnát0k segíteni? (EHO)?

Figyelt kérdés
Havi 60-ért ki van adva az egyik lakásom, ami után rendesen adózok. Most szeretnék venni még egyet, amit szintén bérbe szeretnék adni. Ha viszont a bérbeadásból származó jövedelem meghaladja az évi 1M Forintot akkor 14% EHO-t is kellene fizetnem. A kérdésem, hogy ezt lakásonként nézik vagy összesen? Mert a 2 lakás már túllépné..
2011. máj. 8. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár ez lenne nekem is a legnagyobb gondom....

Add ki papírok nélkül olcsóbban a másik lakást egy megbízható személynek és le van tudva a probléma.

2011. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szabályozás most változott (csa90% az adóalap, vagy +költségeket,16% az adó) és változott az EHO számítása is.

Ennek nézz utána én azt tudom,hogy nekem nem kell eho-t fizetnem,mert a főállásomban annyit fizetek,hogy már nem kell abérleti díjbólis fizetni. tehát van egy limit amit ha elérsz,akkor nem kellfizeni. Nézz utána

2011. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!