Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen manapság munkát keresni?

Milyen manapság munkát keresni?

Figyelt kérdés
Nem rólam szó, egy barátnőm most veszítette el a munkáját, adminisztratív jellegű volt, ennek ellenére jó fizetéssel. Én 2 éve kerestem munkát, akkor nagyon nehéz volt, most milyen a helyzet, csak erre vagyok kíváncsi.
2011. máj. 6. 08:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát, én Pesten élek, beszélek anyanyelvi szinten németül, jól beszélek angolul, felsőfokú gazdasági végzettségem van, emetlett tanultam vendéglátást, idegenforgalmat, marketinget,25 éves vagyok,jó külsejű, nagy dumás, nincsen gyermekem,éjjel nappal, hétvégén tudnék dolgozni.Van szakmai tapasztalatom (külföldi is).Már egy éve munkát keresek, eddig 2x hívtak egy-egy napra (5000FT/nap) modellkedni, meg egyszer takarítani.... Tele van a tököm.Már ott tartok, hogy kimegyek Afrikába önkéntesnek, legalább egy évig semmire nincs gondom.

Üdv: egy elkeseredett csaj

2011. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!