Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Mit csináljak, hogy ne legyek ideges?

Figyelt kérdés

Holnap megyek állásinterjúra és tudom,hogy nagyon ideges leszek és alig bírok majd beszélni.El fog csuklani a hangom.

Adjatok tippeket,hogy mit tegyek,hogy ne legyek ideges?


2011. máj. 5. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Gondolj arra ha ideges leszel nem kapod meg a munkát!
2011. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam egy interjún és a múlt héten. Életemben ez a kettő volt csak. Én bevette, reggel e Frontint, persze ideges voltam, de csak amig oda nem értem. Lassan beszélj és egyenletesen vedd a levegőt, akkor megnyugszol, az interneten találtam állásinterjú kérdéseket, arról miket szabad miket nem mondani. Begyakoroltam, szerintem nagyon jól sikerült mind a két interjú. Persze én úgy mentem nem baj ha ez nem sikerül, legalább pihenek pár hetet itthon, rámfér.
2011. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Gondolj arra ha ideges leszel nem kapod meg a munkát!"


Nehogy erre gondolj! Ha azon jár az agyad, hogy emiatt nem fogod megkapni a melót, akkor mégjobban stresszelni fogsz, hogy nehogy látszódjon rajtad az izgulás és persze mégjobban fog. Szerintem vedd könnyedén. Gondolj arra, hogy ez egy lehetőség. Ha sikerül sikerül, ha nem nem. Ne érezd azt, hogy egy nagy súly nehezedik rád. Persze tudom nehéz melót találni manapság, de akkoris gondolj arra, hogyha nem sikerül akkor megpróbálod máshol.... ráadásul akik az interjún lesznek nem ismrenek téged. Ha felszabadultnak mutatod magad, akkor ők elhiszik, hogy az vagy.

2011. máj. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja és mosolyogni mosolyogni mosolyogni! :)
2011. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Megpróbálok higgadt maradni.

2011. máj. 5. 19:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!