Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell tenni hogy munkát...

Mit kell tenni hogy munkát kapjak?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta próbálkozok álláskereséssel.

Probléma szokásos, vissza se jeleznek stb.


Mit csináljak hogy alkalmazzon valaki/valami???

Minden állást megpályázok amire azt érzem esélyem van.

(a feltételeknek megfelelek)

Sajnos pályakezdő diplomás munkanélküli vagyok...

2009 óta csak egy munkaügyis tanfolyam volt amivel pénzt tudtam keresni

Éljek anyámék nyakán életem végéig???


Miért nincs egy korrekt munkáltató akinél dolgozhatnék?


2011. máj. 4. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg,hogy a diplomát nem említed (azaz letagadod).A húgomnak már másodjára jött be! :) A munkáltató azt hiszi,hogy egy diplomásnak (még ha pályakezdő is) többet kell fizetnie.


Persze attól is függ, hogy milyen diplomád van,mert ha pld.orvosi állásra pályázol, akkor nyilván nem tagadhatod le a diplomát.

2011. máj. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a megoldás. Érettségit, nyelveket írd csak bele. Add lejjebb a szintet.
2011. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A "szintet" már régóta lejjebb adtam!

Raktárosnak, call-centeresnek, adminisztrátornak jelentkeztem már több tucatszor!

Ha esetleg benne voltam az utolsó TOP 5ben akkor is inkább olyat választottak akinek van munkatapasztalata...


Nekem így hogy lesz?

2011. máj. 4. 23:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megsérteni vele.. :) Hát az a gond, hogy egy állásra 50-100-an jelentkeznek, persze, hogy azt választják akinek van tapasztalata. Valamit írj be Te is. Egy call-centernél például könnyen be lehet valamit írni.
2011. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mondok valamit!

Ha nem számítunk 2 OKJ-s tanfolyamot, (ebből az egyik számítógép kezelői (-használói) bizonyítvány, nekem is csak érettségim van.

Nincs nyelvvizsgám, de jól tudok angolul.

Nincs jogsim, sőt kocsim sincs, ahogy a családban senkinek sem.

Nincs munkatapasztalatom, és 2 éve keresek munkát mindhiába. Nem kell valami egetverőre gondolni. Adminisztrátor, adatrögzítő, ügyintéző, bármilyen irodai alkalmazott (ez vág a legjobban hozzám) megpróbáltam már rengetegszer, és semmi.


Viszont valótlant ne írj az önéletrajzodba, onnan is nagyot lehet bukni, ha kiderül.

2011. máj. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha érdekel értékesítés abban tudok segíteni, mivel én ezen a téren dolgozom /22 évesen érettségivel és 3 OKJ-vel/. Jobb mint a call center, de sajnos nem kell egész nap az irodában ülni.
2011. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valótlant ne írj be, mert a férjem amikor állást keresett, kiderült, hogy a cégvezetők ismerik egymást és le is informálták, szerencsére ő nem írt be fal dumát és fel is vették.
2011. máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
00.23 Nem lehet mindenkinek irodában ülni.
2011. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha olyan a végzettséged, akkor próbálkozz multiknál, ott sokx kifejezetten szeretik a kezdőket. ha jó a nyelvtudásod, próbálkozz megbízható külföldi munkákkal.
2011. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!