Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hová utazzak európában, hogy...

Hová utazzak európában, hogy ott jóeséllyel munkát is kapjak?

Figyelt kérdés
Kilátástalan a helyzetem,elveszítettem a munkámat.2 éve csak segélyből élek,nem kellek sehová,pedig mindíg próbálkozok.Ha eladom az autóm,akkor tudok venni repülőjegyet valahová.Sajnos idáig jutottam,ez így nem élet.Egy másik országban talán könnyebben találnék munkát.
2011. ápr. 12. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád?
2011. ápr. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Május 1-től nem kell munkavállalói engedéllyel rendelkezni Ausztriában és Németországban ahhoz, hogy munkát szerezz. Német nyelvtudás persze szükséges, de nem várják el, hogy perfekt légy (persze ez szakmától is függ.) Nem tudom az ország melyik részén élsz, megoldható-e az ingázás, mert azt tudom, hogy Ausztriában nagyon sokba kerül az ingatlanok bérlése(3 havi kauciót le kell tenni pl).

Kereseti lehetőség szuper, kinn egy mosogató is keres 200 000 Ft-ot MINIMUM.

Remélem tudtam kicsit segíteni, sok sikert!

2011. ápr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Németország vagy Svájc.Hogy mi a szakmád az lényegtelen,először úgysem tudsz a szakmádban elhelyezkedni!
2011. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Érettségim van.
2011. ápr. 12. 19:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
add el azt az autót és irány külföld!Teperj mint egy igás ló,hogy találj munkát és hidd el fogsz is...
2011. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy szál érettségivel kint sem lesz aranyéleted, viszont mindenképpen jobb, mint itthon. Ugyanis míg itt a kapott pénzből semmit tudnál csinálni, addig ott képes leszel enni és lakbért fizetni, meg az egyebek. Az se rossz azért. Ha meg nagyobb karriert akarsz, akkor tanulj valami érdekeset.
2011. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Arra azért van esély,hogy itt pénzt csinálok mindenből,kimegyek,és találok is melót?Angolul egész tűrhetően megértetem magam.Csak attól félek kimegyek elfogy a pénz,és munká se találok.Konkrétan Hollandián gondolkozom.
2011. ápr. 12. 20:45
 8/12 anonim válasza:
Én a helyedben csak akkor mennék, ha már van konkrét munkalehetőség. Úgy,hogy kimegyek és vagy találok vmit vagy nem...hát sztem elég rizikós.
2011. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De sajnos nincs már más esélyem,eladósodtam.
2011. ápr. 12. 21:18
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én Hollandiában vagyok... ha Nő vagy takarításból kezdetben meg élsz, ha szerencséd van feketén tudsz dolgozni, de nem nagyon szeretik ezt, inkább a legalis felé hajlanak, tehát papírokat kell intézned, útlevél, anyakönyvi kivonat, annak a hitelesítése eleve így gyere ki, akkor albérlet, de legyen csak szoba...300-400euro és általában 3 havi kaució van...ha szerencséd van csak egy havi! Attól függ melyik városba szeretnél jönni, mert ha észak felé akkor malévval gyere és időben nézz jegyet h olcsó legyen! Takarítás legálisan 12.50 euro órabér, közvetítőknél változó mennyit számolnak fel díjat, az enyém 35 centet óránként!( én csak fél évet vagyok kint, gyűjtök egyetemre) A kaja nagyjából annyiba van mint otthon, bár jobb minőségűek! De tudsz spórolni ha nem repcsivel jössz hanem európa taxival 80-100 euróbol kint vagy, nincs súlyhatár stb...Ha angolul tudsz egy kicsit ah írtad nem lesz gond! Ha van kérdésed kérdezz nyugodtan!

Ja ha Férfi vagy akkor segéd munkás stb..ismerkedj össze kinti magyarokkal segíteni fognak!

2011. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!