Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik MLM cég a legjobb?

Melyik MLM cég a legjobb?

Figyelt kérdés
El szeretnék kezdeni MLM-ezni, mert már 2 emberke is a közvetlen környezetemben ebből él, és anyagi problémájuk azóta nem igazán van, elég szépen megélnek belőle. Amiket ők csinálnak (2 különböző cég) azokban én nem igazán látok nagy lehetőséget. Nézegettem az interneten is, de nagyon sok MLM cég van, nehéz így választani! Ti mit ajánlanátok, és miért azt? Köszönöm a segítséget!

2011. máj. 4. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy természetesen először én is másodállásban csinálnám, amivel egy idő után szívesen kiváltanám a főállásomat is, ha már megéri! :D
2011. máj. 4. 21:57
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

szerveződj be hozzám! :)

Nem kell terméket eladni, ráadásul a dolog attól működőképes, hogy a kormány intézkedései arra ösztönzi az embereket, hogy igénybevegyék. (ha érdekel részletesen, jelentkezz priviben)


Amúgy az csak a siker 50%-a hogy melyik céget választod. A másik 50%-ot a hozzáállásod adja.

2011. máj. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Véleményem szerint az a legjobb MLM cég, amelyik valóban passzív jövedelmet biztosít! Havidíjas szolgáltatást nyújt, és a havi díjakból, amit az ügyfél hónapról-hónapra automatikusan fizet, abból folyamatosan érkezik minden hónapban a megfelelő jutalék. Van ilyen!
2011. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
MLM elemelem:)
2011. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%

Amennyiben megfelelő létszámú balekot tudsz beszervezni

bármelyik jó lehet...

2011. máj. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Telek Zoltánné ***** válasza:

Én is másodállásban kezdtem csinálni. Nekem azért volt jó mert itt nincs havi teljesítmény elvárás, mint másoknál. Örökölhető.

Ha érdekel írj privit.

Andi

2011. máj. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha még nem találtál, én szívesen ajánlok egyet, én is benne dolgozom, fantasztikus lehetőségeket kínál.
2011. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem csak olyan válaszolt, aki érdekelt benne.
2012. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 B Gergely válasza:

A legtöbbször szerencse kérdése a dolog. (Jó csapatba kerül az ember, jó időben csatlakozik)

Fontos, hogy olyan területen tevékenykedjen a cég, ami fellendülőben van(vagy minimum stagnál). Jó termékekkel kell, hogy rendelkezzen. Ha ez megvan, akkor tisztában kell lenned a saját adottságaiddal. Fontos az üzleties megjelenés, jó kommunikációs készség (több nyelven), jól kell tűrni az elutasítást.

Ha elég időt eltöltesz netwörkerként, megtanulod a kellő fogásokat, és sikeres lehetsz.

Ha van ismerősöd, aki csinálja, és jól él belőle, akkor fordulj hozzájuk kérdésekkel bátran.

Remélem tudtam segíteni.

2013. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!