Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elmennél dolgozni ha ezáltal...

Elmennél dolgozni ha ezáltal nagyon csökkenne a státuszod?

Figyelt kérdés
Volt egy jól menő vállalkozásom, ami tönkre ment. Szerencsére maradt 13 millió tartalékom és egy komolynak mondható autó. Az egyik barátom felajánlotta, hogy mehetek pultozni a kocsmájába havi 80-ért. Te elvállalnád ha tudod, hogy az egész falu rajtad fog röhögni? Vagy várnál egy jobb ajánlatra?
2011. máj. 1. 14:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pultozás nem szégyen (lényegében semmilyen munka nem az, de a pultozás szerintem semmilyen szempontból nem), aki kiröhög, bunkó.
2011. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
sok sikert az új munkádhoz:)
2011. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem várnék jobb ajánlatra,ha közbejön jobb akkor gó és megköszönném a barátnak,hogy köszöntem a lehetőséget.

Nincs abban semmi nevetséges,hogy dolgozik az ember egy tönkrement vállalkozás után.

2011. máj. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%
Nem vállalnám el, de nem azért mert rajtam röhögnek. Kicsit éldegélnék a megmaradt pénzből, közben keresnék munkát. Vagy csinálnék egy másik vállalkozást. De ettől függetlenül, azt vedd figyelembe, hogy ez a sok pénz egyszer elfogy. És munka nincs.
2011. máj. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha anyagilag neked nem is számít, legalább nem esel ki a "mókus-kerékből". Mármint felkelsz, elmész dolgozni, stb. Míg ha nem élsz e lehetőséggel, lehet évekig otthon leszel, ami anyagilag egyelőre nem gond ahogy látom, de aztán fura lesz újra dolgozni kezdeni ha akad megfelelő munka.

Szóval, szerintem menj el, ha még a későbbiekben szeretnél dolgozni, nem szégyen. Aki a kocsmában üldögél és a segélyét issza el, vagy a felesége fizetését sokkal szánalmasabb a szememben. A munka nem szégyen!

2011. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
26%

Én tuti nem vállalnám be, nem hagynám, hogy a sok fas*opó irigyem rajtam röhögjön.

Inkább azon lennék hogy indítsak egy másik vállalkozást.

2011. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Én nem. Nem is megyek igazából pont emiatt. Míg egyetemre jártam, pincérnőként dolgoztam egy étteremben. Államvizsa előtt egy hónappal otthagytam, és telekürtöltem az egész helyet, hogy na én aztán soha többet nem pincérkedek. Ennek már egy éve és még mindig nincs melóm. Mesterizek, önkénteskedek, néha diámeló. Visszamehetnék oda, szerintem felvennének, és nagyon jól is kerestem, de nem vinne rá a lélek, hogy azt lássák, hogy egy év után még szerencsétlenebb vagyok, mint akkor. Én inkább indítanék a helyedben egy másik vállalkozást, 13 milából azért lehet, valami biztosat, ami nem megy csődbe.
2011. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
a munka nem szégyen
2011. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nevetnének rajtad azért mert dolgozol??

Elég primitív emberek lehetnek....

Örülj a munkának, 80ezer szép pénz, férjem csak 60-at kap kemény fizikai munkáért, én pedig semmit...

2011. máj. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Mennék hát, közben agyalnék és keresnék jobbat, ami hozzám illik. Érdemes menni, 13 millió nem sok pénz, hamar el tud menni, ha mellette nincs munkád.

Aki meg röhög, az kapja be, neked lesz munkád és próbálkozol, hogy jobb lehessen az életed.

2011. máj. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!