Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliai munkavállalás -...

Angliai munkavállalás - London vagy vidék a jobb?

Figyelt kérdés
27 éves srác vagyok és nagyon gondolkodom, hogy nyáron-ősszel, kimennék Angliába munkát vállalni. Jelenleg értékesítőként dolgozom, pár éves szakmai tapasztalattal. Az angollal elboldogulok, nagyjából társalgási szinten. Eredetileg Londonba szerettem volna menni, de annyi rosszat olvastam róla. Hol lenne érdemes kezdeni szerintetek?
2011. máj. 1. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv! Én itt élek Londonban, én a magam részéről azt tanácsolom, hogyha olyan munkát találsz csak ami a minimálbért fizeti csak, vagy esetleg egy kicsit többet, akkor inkább menj kisebb vidéki városba. Ha viszont jó angolod van és egy keresett szakmád/diplomád és abban akarsz elhelyezkedni, akkor pedig gyere Londonba. Normális, szakmádba vágó melót hosszadalmasabb keresni, mint mosogatói meg egyéb kisegítői munkát, de ha elhelyezkedsz a saját szakmádban, akkor egész más lesz az életszínvonalad. Sok sikert!
2011. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

" hogyha olyan munkát találsz csak ami a minimálbért fizeti csak, vagy esetleg egy kicsit többet, akkor inkább menj kisebb vidéki városba."

Ekkora hülyeséget rég olvastam.

Én vidéki városkában élek,és óránként 10.5 fontot fizetnek.Londonban sose kaptam ennyit,pedig csak egy "gyárban" dolgozom...

London koszos,büdös,és tele van bevándorlókonkurens vendégmunkásokkal.Arról nem is beszélve,hogy Londonban minden drágább mint vidéken..Kezdve a szállástól..

2011. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

UK, USA = süllyesztő


Min. 5-10 év mélyrepülés garantált (stagflációs depresszió)


Persze ettől még vannak lehetőségek (itt ott)


A nagy gazdasági világválság idején is volt, aki karriert csinált


DE


Ausztrália vagy Dubai, pl. sokkal kecsegtetőbb



UK – pokolian drága és gyakorlatilag csődben van


„Kiút” – bankóprés


infláció

2011. máj. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Angliába már nem éri meg kimenni, olvassatok utána..
2011. máj. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 11:38-as! London koszos és büdös? Igen, vannak ilyen részei is, de nem ott kell lakást/szobát bérelni! Ilyen egyszerű. Ennyi erővel egész Budapestre mondhatnánk hogy ronda, pedig csak egyes részei rondák nem pedig az egész város.
2011. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

London-ban a lakásbérlés 700 font/hó szintről indul


a határ a csillagos ég


a város belső részén egy vacak szobáért is elkérhetnek 500 fontot havonta (ha kint vagy órákat kell ingáznod)

2011. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szvsz


A közeli Ausztriával/Németo-val is jobban jársz


Pedig ezek nem bevándorló-barát helyek

2011. máj. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szoftverfejlesztőként dolgozom Londonban, dolgoztam már más városban is, de annyi fizetést még nem kaptam, mint itt.

Igaz, hogy drágább az élet Londonban, de annyiféle szórakozáési, kultúrális esemény van, hogy az hihetetlen. Én is egy aránylag jobb környéken lakom, itt rend van és nyugalom. Személy szerint nekem London a világ legjobb városa.

2011. máj. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!