Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy látod magad 2020-ban?

Hogy látod magad 2020-ban?

Figyelt kérdés
Az akkori minimálbér hányszorosát fogod keresni, milyen kocsid lesz? Egyáltalán mit szeretnél elérni addigra?
2011. ápr. 29. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Minimálbér hányszorosát? :D Jó vicc... Én addigra anya akarok lenni, férjnél lenni, dolgozni, és kiteljesedni.

Munkám van, azon vagyok, hogy többet keressek, gyűjtök is.

22L

2011. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, inkább nem az anyagiakra térnék ki.

Lássuk csak... addigra 33 éves leszek, így azt gondolom, egy rendes férj mellett, két csodás gyerekkel élek egy kertes házban, lenne egy kutyánk... Tiszta idill :D És addigra letennék egy német nyelvvizsgát, esetleg még 1-2 középfokú végzettséget szereznék :) és talán ugyanott dolgoznék, ahol most is!

Nagy vonalakban ennyi!

2011. ápr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
orvos leszek, egy sikeres orvos férjjel:) egy-két gyerek, autó, ház. kb.
2011. ápr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
én lakókocsiban akarok élni és beutazni európát.
2011. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem térnék ki az anyagiakra. 2020-ban leszek 28 éves, szeretnék addigra külföldön élni, és azzal foglalkozni ami a leginkább érdekel. Tetoválni. Nem az minden vágyam, hogy villában éljek, és legyen 8 autóm. Elég egy kisebb ház is, kerttel, és a kedvenc autóm. Párkapcsolatom van, szerelmes vagyok, tehát ez jó lenne ha így maradna. Szeretnék megtanulni rendesen olaszul, és gyakran ott nyaralni. Esetleg végleg ott letelepedni. Szeretnék még sokat bulizni, és utazni, járni a világot. Ezek a nagyobb céljaim, és elég jó úton haladok feléjük.
2011. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismét egy érdekes családi kapcsolat....10 év mulva? Szerintem minden ugyanolyan lesz mint most,hacsaknem felveszük az ufokkal a kapcsolatot,vagy nem,tudok jobbat 2012-ben lehet hogy vége lesz mindennek,és akkor 2020-ban mi lesz? semmi,egy nagy semmi....
2011. ápr. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hú, én addigra már 37 leszek, bele se nagyon szeretnék gondolni....remélem még mindig a mostani barátommal leszek, remélem a kutyánk is meglesz még, esetleg egy gyerek...ha muszáj. Remélem máshol fogok dolgozni, nem ugyanott mint most, bár itt is nagyon jól érzem magam, de azért közel 10 év alatt remélem sikerül vmi érdekesebb munkába belefognom. Remélem sokat fogok utazni, még lesz hova, nem lesz mindenütt háború, meg sivatag...
2011. ápr. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!