Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy döntsek, beválalljam...

Hogy döntsek, beválalljam vagy sem?

Figyelt kérdés
munkahelyen képzésben veszünk részt, lehetőség adódott, hogy ha jól sikerül a teszt, akkor kiválasztott legyek, és továbbképzések árán felső vezető váljék belőlem lényegesen jobb fizetés fejében. Párom azt mondta ha sikerül válaljam el, mégbüszkébb lenne rám, nekem csak az a gondom, hogy nem tudom, hogy nekem is ki kéne e utaznom japánba, és külföldre más helyekre. Vágyom is rá, de félek, mert az autót és a buszt sajnos nem bírom, így lehet hogy repcsin is rosszul lennék, valamint nem a legjobb a tájékozodó képességem, se jogsim, se nyelvtudásom, és ha ki kéne állnom előadást tartani eléggé izgulnék. Azt sem tudom hogy páromat hányszor láthatnám.
2011. ápr. 21. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtudás hiány nehezen tudnál külföldön előadást tartani, szóval itt már minden ugrott...Ha menne a dolog, akkor csináld, de ha úgy érzed nem ott a helyed, akkor add át a lehetőséget olyannak, akinek nincs ennyi kétsége, azt illetően, hogy megy-e neki a vezetői munka.
2011. ápr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

naja, de vannak tolmácsok, nyelvet meg lehet tanulni, végzettség, meg nyelvismeret meg nem fontos, meg lehet nem is kéne kimennem külföldre

ha ezt meg tudnám csinálni, akkor már nem félnék a színpadi szerepléstől sem, azaz énekelni meg ilyenek

2011. ápr. 24. 12:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vállald be! Ha már a továbbképzések gondolata is ekkora stresszt okoz számodra, a felsővezetői pozícióval együtt járó többletmunka és felelősség teljesen kiütne. Nem minden a pénz, a nyugodt családi élet és az egészség fontosabb.
2011. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindennap kap az ember egy ilyen lehetőséget. Válald el, én elvállalnám...az tuti. Hogy dolgozol amúgy? jó kis hely lehet
2011. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

gyárban operátorként, de most kapok beugrói fizetést meg cqa s pótlékot, az a munkakör, vagyis állomás ahol dolgozom a soron arra jár pótlék, mert több felelősséggel jár, de tudok 3 féle dolgot a soron csinálni, szal most nem 75 ezret keresek hanem egy két ezer hijján 100 ezret

de kaptunk oktatást, minden műszakból egy sornyi ember csak egy projekten belül, és ha jól sikerül a teszt akkor a legjobb embereket kiválogatják, de lehet nemet is

mondani.

2011. ápr. 24. 15:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Ha csak ennyit keresel most, akkor viszont vállald be! Azt hittem, már most is megvan a nettó 250-300ezres fizud. Én multinál vagyok, itt a felső vezetők fizetése 7 számjegyű, viszont akinél szóba jöhet a pozíció, annak is bőven van már mit a tejbe aprítania. Ha csak 100ezret keresnék, naná, hogy elfogadnám, ha többet akarnak adni!
2011. ápr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!