Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki tudna segíteni munkaügyben?

Ki tudna segíteni munkaügyben?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Csak dolgozni szeretnék Debrecenben illetve a környékén, de sehol semmi. Végzettségem szerint biológus vagyok. Elvégeztem egy Okj-s tanfolyamot is gazdasági informatika szakon. Már letettem arról, hogy biológusként dolgozzak, mert sehová sem kellettem. Már jelentkeztem árufeltöltőnek, különböző gyárakba szalagmunkásnak, de még oda sem vettek fel. protekcióm nincs. Tudna valaki segíteni?
2011. ápr. 16. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok, csak tanácsot adni.

Ne add fel, keresgélj kitartóan és olyan helyre is add be nyugodtan az önéletrajzodat, ahova nem felelsz meg a hirdetés szerint.Veszteni nem vesztesz semmit, viszont itt vagyok én az élő példa hogy láttam egy hirdetést, nem feleltem meg a feltételeknek de nem vesztek semmit alapon, elküldtem az önéletrajzom.Már másnap hívtak és az első próba napom után fel is vettek, mert meg vannak velem elégedve. :)

Sok sikert

2011. ápr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a biztatást. Minden jót Neked!
2011. ápr. 16. 18:10
 3/5 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Én értékesítőként dolgozom és ebben a szakmában tudok neked lehetőséget, ha ez a is érdekelne. Az elején nem könnyű, de ha tényleg van szándék, akkor segíthetek ebben.
2011. ápr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A munkaügyi központ keres neked munkát kis időn belül, ha elmész hozzájuk. (Még akár a szakmádban is.) Ez elég biztos megoldás.
2011. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeiteket.
2011. ápr. 19. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!