Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha állás hírdetésre jelentkeze...

Ha állás hírdetésre jelentkezel mért nem jeleznek vissza?

Figyelt kérdés

Talán mert nem írok sokat.Leírom hogy mit szeretnék, Csatoltam az önéletrajzom, és hogy várom vissza jelzésüket, és megadom a végére

Tisztelettel

.................

e -mail

tel.


2011. ápr. 15. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem szokásuk visszajelezni.

Egy-egy jobb állásra nem ritka, hogy akár többszáz e-mail beérkezik, és lusták ahhoz is, hogy egy körlevelet küldjenek nekik, ugyanazzal a szöveggel.

Sajnos bőven volt időm megfigyelni az elmúlt egy évben, mióta állást keresek, hogy talán 20 cégből 1 annyira korrekt, hogy küldenek egy körlevelet sablonszöveggel.


Nem dolguk, hogy legyen bennük ennyi emberség, tehát nincs is.

: (

2011. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Így aztán nagyon lehet tudni hogy milesz. El vagyok keseredve 3napja folyamatosan küldöm és nem jelez vissza egy sem. Nagyon bosszant!. Ezek szerint vehetem nem válasznak ha nem írnak vissza.Mégegyszer köszönöm.
2011. ápr. 15. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
8 hónap alatt, mióta munkanélküli vagyok, kb. 55 önéletrajzot küldtem ki, hol e-mailben, hol postai úton, attól függően, hogy mit kértek, és az e-mailesek közül egyre sem jött válasz, a levélben kiküldöttekre pedig 3 hónap csúszással, de a 90%-ukra érkezett egy sablon levél, hogy nem jutottam be a következő fordulóra. Nem szokásuk válaszolni, főleg olyan állásoknál nem, amiknél már előre megvan az ember, csak kötelező meghirdetni. 29N
2011. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Mert fajgyülölők.
2011. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hova jelentkezel.

Tavaly végigkövettem egy állásra jelentkező kiválasztását, heti két napos munkára jelentkeztek kb. 150-en. Csak az önéletrajzok végigolvasása, összehasonlítása, és a döntés, hogy ki legyen behívva első körön, eltartott egy hétig (főleg hogy más munka is volt mellette). Persze ahol nagy cégről van szó és van külön hr-es, ott nyilván gyorsabban megy a dolog.

2011. ápr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!